InfoTegoroczni absolwenci, którzy zdali z wynikiem pozytywnym wszystkie  egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie przewidziane w cyklu nauczania dla danego zawodu (posiadają świadectwa z wszystkich kwalifikacji),  proszeni są o odbiór dyplomów i suplementów w sekretariacie  ZSP Nr 5.

InfoKomisje-sesja-letnia-2016

Listy-uczniów-sesja-letnia-2016

rownac szanseMiło nam poinformować, że Komisja Ekspertów Programu „Równać Szanse 2016 – Ogólnopolski Konkurs Grantowy” przyznała dotację w wysokości 40 000 zł projektowi „Bo Nam Muzyka w sercach i duszy gra!”. Nagrodzony projekt został przygotowany pod kierownictwem Mariusza Brelskiego Prezesa Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Lokalnych Skała z Lasocina. Czytaj więcej

Regulamin – Dyktando

Regulamin konkursu 1 z 10 Historyków

Regulamin konkursu ekonomicznego

Regulamin konkursu fryzjerskiego

Regulamin konkursu piosenki

Regulamin konkursu wiedzy o Unii Europejskiej

Regulamin konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii

Regulamin konkursu kulinarnego

MOPodzamczeW dniu 20.05.2016 roku młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 wzięła udział w pikniku zorganizowanym dla wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podzamczu Chęcińskim.
Na scenie zaprezentowały się nasze zespoły: taneczny składający się z uczennic klas I oraz muzyczny wraz z wokalistkami: Moniką Mączyńską i Angeliką Joszko.

Czytaj więcej

Europiknik2016aWWW