SPORT

KALENDARZ

Marzec 2018
P W Ś C P S N
« Lut    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Celem konkursu jest oddanie czci wszystkim obywatelom polskim, którzy po 17 września 1939 roku, w wyniku realizacji postanowień zawartych w tajnym protokole dołączonym do paktu Ribbentrop-Mołotow, znaleźli się na terytorium Związku Radzieckiego. Czytaj więcej

W dniu 14.03.2018 r. w Podzamczu Chęcińskim odbył się Turniej Tenisa Stołowego Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Starosty Kieleckiego. Brało w nim udział 6 placówek. Łącznie w turnieju uczestniczyło 25 zawodniczek i zawodników. Czytaj więcej

Po raz dwudziesty maturzyści diecezji kieleckiej udali się na pielgrzymkę na Jasną Górę,  by zawierzyć siebie i swoją przyszłość Matce Bożej Częstochowskiej.
Wśród nich nie zabrakło uczniów klas maturalnych Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie. Czytaj więcej

Uczniowie ze świętokrzyskich szkół zawodowych, biorący udział w projekcie „Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region”, uczestniczyli w dniach 8 – 10 marca br. w wyjeździe edukacyjnym do Berlina. Do udziału w wizycie organizowanej w ramach konkursu „Kreatywna Szkoła VII” przez Departament Polityki Regionalnej – Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy Urzędu Marszałkowskiego zostały zakwalifikowane m.in. uczennice Justyna Bańburska i Katarzyna Organka z kierunku technik hotelarstwa w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie. Czytaj więcej

W dniu 12 marca 2018r. na spotkaniu w Samorządowym Ośrodku Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach zostały ogłoszone wyniki konkursu matematycznego ,,Liczby rzeczywiste i wyrażenia algebraiczne”, zorganizowanego przez wyżej wymieniony ośrodek. W konkursie brali udział uczniowie klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych miasta Kielce i powiatu kieleckiego.
Uczeń naszej szkoły Mateusz Bujak z kl. III A, przygotowywany przez p. Annę Szymkiewicz, znalazł się w gronie najlepszych. Zajął IV miejsce i uzyskał tytuł finalisty.  Czytaj więcej

W lutym br. odbył się etap szkolny konkursu na logo 20 – lecia istnienia powiatu kieleckiego, w którym udział wzięli: Jarosław Kot, Bartosz Paczkowski, Damian Popiel, Daria Florczyk, Jakub Klimczyk, Kamil Borowski, Sylwia Łapot, Krystian Hajduk, Norbert Garbat. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni.
W konkursie naszą szkołę reprezentował Jarosław Kot, którego praca zakwalifikowała się do finału. W dniu 12 marca br. w Starostwie Powiatowym w Kielcach odbyło się  rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród.
Gratulujemy oraz zachęcamy do udziału w innych konkursach.