maturaZespół Szkół Ponadgimnzajalnych Numer 5 w Łopusznie- w Liceum Ogólnokształcącym zdawalność wyniosła 97 procent. Do pisania egzaminu podeszło 31 licealistów , tylko jedna z nich nie zdała, ale ma możliwość pisania egzaminu w sierpniu. W Technikum próg zdawalności wyniósł 85 procent. Maturę pisało 59 uczniów. Osiem osób uzyskało wynik niższy niż 30 procent z jednego przedmiotu, podejdzie więc do egzaminu po raz drugi w sierpniu.

Czytaj więcej:
http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/powiat-kielecki/a/matura-2016-wyniki-szkol-z-powiatu-kieleckiego-lopuszno-i-zagnansk-najlepsze,10372874/

 

HOlidays

zakon2016Dnia 24 czerwca uroczyście świętowano zakończenie roku szkolnego, na którym obecni byli: Starosta Kielecki Michał Godowski oraz przedstawiciele Komitetu Rodzicielskiego p. Małgorzata Woś oraz p. Zbigniew Nowacki.

Po okolicznościowych wystąpieniach Dyrektor Teresy Pasowskiej oraz zaproszonych gości nastąpiło wręczenie świadectw oraz nagród uczniom szczególnie wyróżniającym się w nauce.

Pan Michał Godowski wręczył Nagrody Starosty. Otrzymali ją Klaudia Gutyter – uczennica liceum oraz Marcin Bogus – uczeń technikum.

Po oficjalnej części spotkania młodzież Pałacu zaprezentowała swoje umiejętności artystyczne i wokalne.

Wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi oraz uczniom życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji!

 

InfoOd 24.06.2016 od godz. 900 do 28.06.2016 do godz.1500

Uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej o świadectwo ukończenia gimnazjum oraz o zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego. Czytaj więcej

Info

Posiedzenia Szkolnej Komisji Rekrutacyjno–Kwalifikacyjnej

30.06.2016 godz 9.00

04.07.2016 godz 9.00

27.07.2016 godz 9.00

 

Szkolna Komisja Rekrutacyjno–Kwalifikacyjna w składzie:

1.Paweł Stachura                                przewodniczący
2.Agnieszka Sitek                               z-ca przewodniczącego
3.Anna Szymkiewicz                         członek komisji
4.Agnieszka Siwek                             członek komisji
5.Tomasz Lutek                                 członek komisji
6,Halina  Czeszek                                członek komisji
7.Grażyna Palacz                               członek komisji
8.Ewelina Graur                                członek komisji

 

InfoDla gimnazjalistów, którzy złożyli podania do liceum policyjno–prawnego w ZSP Nr 5 w Łopusznie wyznacza się pierwszy termin testu sprawności fizycznej na dzień 30.06.2016r. tj. (czwartek) o godz. 10.00. Test odbędzie się na terenie Ośrodka Sportowo – Wypoczynkowego w Łopusznie (bieżnia lekkoatletyczna). Każdy uczestnik testu powinien posiadać strój sportowy i zaświadczenie lekarskie.