W dniu 7 marca 2017 r. odbył się I etap Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach, w którym uczestniczyły uczennice technikum ekonomicznego z kl. IIC: Natalia Sukiennik, Klaudia Strojewska, Joanna Kozieł, Izabela Raczyńska. Czytaj więcej

InfoInformujemy, że zebranie z rodzicami klas maturalnych odbędzie się w wtorek 28-03-2017 godz. 15.00 w budynku ZSP Nr 5 w Łopusznie

W czasie ostatnich dwóch tygodni uczniowie klas I A i II A liceum oraz uczniowie klas I D i II D technikum uczestniczyli w akcji edukacyjnej pod nazwą „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość.”Zajęcia zostały przeprowadzone na lekcjach przedsiębiorczości oraz edukacji policyjnej przez pana Artura Szkota.

film1          film2         film3

Czytaj więcej

W dniach 13-17 marca 2017 r. pod hasłem „Kto czyta, błądzi mądrze i z refleksją.” obchodzono Jubileuszowy XXV Tydzień Kultury Języka.
Dzień pierwszy – 13 marca 2017 r. Motto dnia: „Bliżej Kultury”.
W tym dniu zainaugurowano obchody Tygodnia. Lekcje języka polskiego poświęcone były kulturze słowa mówionego i pisanego. Czytaj więcej

LDyrektor ZSP Nr 5 w Łopusznie przypomina uczniom o możliwości odbycia kursu prawa jazdy kat. B w firmie Szkoła Jazdy Piekoszów Andrzej Parandyk, której filia znajduje się w Łopusznie przy ul. Rynek 2. Szkoła Jazdy oferuje rabat. Koszt kursu wynosi 1100 zł .
Warunkiem uzyskania zniżki jest doręczenie do Szkoły Jazdy aktualnego zaświadczenia o uczęszczaniu do ZSP Nr 5 w Łopusznie.
Zaświadczenie można otrzymać w sekretariacie szkoły. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.