aktyna młodzieżW dniu 27.04.2016r. odbyło się spotkanie przedstawiciela firmy Souvre Internationale, która promuje marketing społecznościowy oraz zrzesza osoby sprzedające towary codziennego użytku klasy premium.
W zebraniu uczestniczyli uczniowie klasy II liceum oraz klasy I technikum ekonomicznego, fryzjerskiego i hotelarskiego. Czytaj więcej

dp_indexMłodzież naszej szkoły uczestniczyła w „Dniu Przedsiębiorczości”. Przedsięwzięcie to pomaga uczniom w zweryfikowaniu ich wyobrażeń o wymarzonym zawodzie, ułatwia zapoznanie ze specyfiką konkretnych zawodów, dostarcza informacji o wymaganym wykształceniu i predyspozycjach zawodowych, włącza dorosłych w kształcenie młodzieży oraz promuje przedsiębiorcze postawy wśród młodzieży. Czytaj więcej

DSC_0585Dnia 26 kwietnia 2016 r. w ZSP Nr 5 w Łopusznie odbył się wewnątrzszkolny konkurs fryzjerski pod hasłem: „Dzisiaj fryzjer to artysta”. Uczestnikami konkursu były uczennice klasy 1g i 2c technikum fryzjerskiego. Czytaj więcej

fryzjer2Regulamin do pobrania

palac,_czyli_zsp_nr_5_w_lopusznie_midiSzkoła ta oferuje nie tylko młodzieży, ale także dorosłym najwyższą jakość usług edukacyjnych, potwierdzoną certyfikatem Zadowolony Konsument. – Szkoła posiada atuty dostrzegane i cenione przez uczniów, rodziców, słuchaczy i nauczycieli – mówi Zenon Janus, wicestarosta kielecki. – Priorytetowym zadaniem szkoły jest zapewnienie edukacji na najwyższym poziomie oraz zadbanie, by absolwenci posiadali wiedzę, sprawności oraz kompetencje społeczne cenione przez pracodawców.

ang-niemKarta zgłoszeniowa.

Regulamin do pobrania.