SPORT
KALENDARZ
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Maj    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
oferta edukacyjna

DZIEŃ CHŁOPAKA to miły, męski odpowiednik Dnia Kobiet. Przypada 30. września i jest okazją do obdarowania bliskich swemu sercu mężczyzn  i kolegów jakimś drobiazgiem, powiedzenia kilku miłych słów oraz podziękowania za to, że są obok nas. Nie trzeba silić się na wiele, wystarczy pokazać, że pamiętamy i  cieszymy się z  ich obecności.

       W takim duchu życzliwości i przyjaźni 27 września 2018 r. w internacie działającym przy naszej szkole obchodziliśmy DZIEŃ CHŁOPAKA. Pod kierunkiem  wychowawców uczennice przygotowały dla kolegów moc wrażeń  i niespodzianek. Spotkanie rozpoczęła pani Renata Gołuch, która w imieniu wszystkich wychowawców złożyła życzenia dżentelmenom zebranym  w świetlicy i tym samym rozpoczęła uroczystość. Następnie w imieniu dziewcząt głos zabrały reprezentantki płci pięknej  Alina Basista   i Daria Florczyk, które obdarowały chłopców humorystycznymi życzeniami i zgodnie stwierdziły, że: ,,Nadeszła dziś pora , żeby się przekonać, jak wiele zalet posiada męska część naszego grona”. Zachęciły w ten sposób kolegów do wzięcia udziału w różnego rodzaju konkursach. Mogli się w nich wykazać m.in. sprytem i zręcznością (zjedzenie pączków z bitą śmietaną bez użycia rąk),talentem wokalnym(śpiewanie piosenek w języku  polskim i ukraińskim) czy znajomością mody (wiązanie krawata).Po każdym z nich zwycięzcy byli nagradzani gromkimi brawami .

      Zadanie do wykonania otrzymał również jedyny reprezentant płci męskiej w gronie wychowawców – pan Wojciech Szafrański. Jak na prawdziwego mężczyznę przystało sprostał zadaniu i udzielił bezbłędnej odpowiedzi.

      Na koniec konkursowych zmagań wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy ,,SUPER CHŁOPAKA’’ oraz drobne upominki. Uwieńczeniem naszego spotkania była wspólna biesiada przy pizzy  i muzyce.

   To był naprawdę miły wieczór ,który na długo pozostanie w pamięci wychowanków internatu oraz ich wychowawców.

Dodaj komentarz