SPORT
KALENDARZ
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

W dniu 17.11.17r. w Chmielniku w Powiatowym Zespole Szkół rozgrywany był halowy turniej piłki nożnej chłopców. Do zawodów przystąpiło 7 drużyn podzielonych na dwie grupy.
Mecze grupowe wyłoniły następującą kolejność:      
Grupa A
1. PZS w Łopusznie
2. ZSL w Zagnańsku
3. PZS w Chęcinach
4. MOW w Podzamczu
Grupa B
1. PZS w Bodzentynie
2. PZS w Chmielniku
3. ZDZ w Chmielniku

Następnym etapem rozgrywek były mecze półfinałowe. Oba spotkania były bardzo wyrównane. O awansie do finału musiały decydować rzuty karne. W pierwszym półfinale spotkały się reprezentacje Powiatowych Zespołów Szkół w Łopusznie i Chmielniku. W regulaminowym czasie był remis 1:1, a rzuty karne lepiej wykonywali zawodnicy z Naszej Szkoły i to oni awansowali do finału. W drugim spotkaniu nie udało się nikomu zdobyć bramki i o zwycięstwie Powiatowego Zespołu Szkół w Bodzentynie nad reprezentacją Szkół Leśnych w Zagnańsku znów zadecydowały rzuty karne.
W finale zagraliśmy  z Powiatowym Zespołem Szkół w Bodzentynie, pomimo słabego początku i straty bramki to Nasza drużyna zagrała do „końca „ i zasłużenie zwyciężyła 2:1.Trzecie miejsce zajęła drużyna z Zagnańska.
Reprezentantami zwycięskiej drużyny byli : Kacper Poddębniak, Tomasz Stolarczyk, Wiktor Soboń, Bartosz Nyga, Cyprian Kotwica, Damian Bugno, Bartłomiej Miśta, Konrad Kałuża, Wiktor Banaśkiewicz, opiekunem Karol Soboń

 

 

Dodaj komentarz