W dniu 24.02.2020 roku w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie odbył się konkurs fryzjerski pn. „Karnawałowy zawrót głowy”, zorganizowany przez p. Ewę Kowalczyk, p. Agatę Świebodę, p. Annę Skrzypczyk.

Wzięły w nim udział uczennice klas technikum fryzjerskiego (z klasy IG: Faustyna Czerwińska, Mariola Szymkiewicz, Natalia Lizurej; z klasy IK: Bogumiła Krzyżyk, Weronika Soboń, Wiktoria Twardowska; z klasy IIC: Patrycja Gołuchowska, Wiktoria Kaczmarska, Dominika Woźniak, Julia Ogonowska, Karolina Karlińska, Kinga Stępień, Kinga Sornat; z klasy IIIC: Edyta Tatar, Żaneta Borowska).

Cele konkursu to m.in. motywowanie uczniów do rozwijania fryzjerskiej pasji, promocja szkoły oraz kierunku fryzjerskiego.

Zadaniem uczestniczek było wykonanie najciekawszej karnawałowej fryzury.

Pracę uczennic oceniało jury: przewodnicząca – p. Zofia Janus – doświadczona fryzjerka, właścicielka salonu fryzjerskiego, nauczyciele: p. Ewa Kowalczyk, p. Agata Świeboda, p. Anna Skrzypczyk.

Laureatkami konkursu zostały:

Z klas I:

Faustyna Czerwińska (I miejsce)

Bogumiła Krzyżyk (II miejsce)

Wiktoria Twardowska (III miejsce)

Z klasy II i III:

Żaneta Borowska (I miejsce)

Patrycja Gołuchowska (II miejsce)

Karolina Karlińska (III miejsce)

Gratulujemy!