SPORT
KALENDARZ
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Dnia 21 grudnia br. uroczyście ogłoszono wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Prawach Człowieka.I miejsce zajęła Katarzyna Ciszek (II A), II miejsce przypadło Klaudii Siwek (I A), III miejsceRoksanie Siwek (III A). Laureatki otrzymały od Pani Dyrektor Teresy Pasowskiej cenne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Organizatorami konkursu byli nauczyciele historii i wos: p. Piotr Starzyk oraz p. Marcin Wójtowicz.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Prawach Człowieka, który przeprowadzony został 11 grudnia br.,był kulminacją obchodów Dnia Praw Człowieka. Do konkursu przystąpiło 11 uczniów naszej szkoły: Katarzyna Ciszek (II A), Daria Florczyk (I A),Jakub Głowala (II A), Wiktoria Janiszewska (I A), Elwira Malik (I G), Dominik Młyńczak (I C), Kamil Piec (IV D), Zbigniew Raczyński (I C), Klaudia Siwek (I A), Roksana Siwek (III A) oraz Patryk Stachura (IV D).Uczniowie musieli rozwiązać 50 zadań testowych dotyczących problematyki przestrzegania praw człowieka w Polsce, Europie i na świecie.
Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, serdecznie gratulujemy i  życzymy sukcesów w olimpiadach wiedzy o prawach człowieka we współczesnym świecie.

Dodaj komentarz