SPORT
KALENDARZ
Październik 2018
P W Ś C P S N
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
OFERTA EDUKACYJNA

IMG_0127[1]16 lutego 2017 r. w ZS Nr 3 w Chmielniku  rozegrano Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych powiatu kieleckiego w Piłce Ręcznej  dziewcząt  i chłopców. W rozgrywkach udział wzięły cztery zespoły dziewcząt i pięć zespołów chłopców. Mistrzostwa rozegrano systemem „każdy z każdym”. Wśród dziewcząt zwyciężyły zawodniczki naszej szkoły, II miejsce  Zespół Szkół w Chęcinach, III miejsce Bodzentyn, natomiast IV miejsce zajęła szkoła z Chmielnika.

Skład zwycięskiego zespołu z naszej szkoły przedstawia się następująco: bramkarka –  Natalia Piotrowska. Pozostałe zawodniczki:   Aleksandra Szczerek,  Izabela Rauner, Wiktoria Stolarska, Natalia Nyga, Maria Satalecka, Natalia Gołuch, Klaudia Smolarczyk, Kalina Ambur.

Wśród chłopców I miejsce zajął Zespół Szkół w Chęcinach, II miejsce przypadło dla Zespołu Szkół Nr3 w Chmielniku, natomiast III miejsce przypadło dla uczniów naszej szkoły. Reprezentacja chłopców ZSP Nr 5 w Łopusznie wystąpiła w składzie: bramkarz – Wiktor Frączek. Pozostali zawodnicy: Kamil Krzyżanowski, Kamil Pawłowski, Paweł Chruściak, Karol Nowacki,  Patryk Sułkowski, Patryk Stachura, Karol Smardzewski, Tomasz Stolarczyk, Bartosz Nyga, Marcin Palacz.

Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami oraz dyplomami.
Opiekunami  uczniów na zawodach byli nauczyciele wychowania fizycznego: Danuta Kotwica i Karol Soboń.

Dodaj komentarz