Dnia 27 lutego 2020r. w Powiatowym Zespole Szkół  w Chmielniku  rozegrano Mistrzostwa powiatu kieleckiego w piłce ręcznej  dziewcząt  i chłopców.  W rozgrywkach wzięły udział trzy zespoły dziewcząt i cztery zespoły chłopców. Mistrzostwa rozegrano systemem „każdy z każdym”.
Wśród dziewcząt zwyciężyły zawodniczki z Chęcin, II miejsce zajęły zawodniczki naszej szkoły, natomiast III miejsce – szkoła z Chmielnika.

Skład zespołu dziewcząt z naszej szkoły przedstawiał się następująco: Ewelina Skrobisz. Magdalena Pawłowska, Bogumiła Krzyżyk, Natalia Jakubowska, Justyna Kowalczyk, Weronika Mróz, Julia Smolarczyk, Martyna Janus, Urszula Szymkiewicz, Patrycja Malaga, Emilia Stępień, Dominika Wawrzoła.
Wśród chłopców I miejsce zajął Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach, II miejsce – zawodnicy z  Chmielnika, natomiast III miejsce – uczniowie naszej szkoły.
Skład drużyny: Paweł Stępień, Jan Łapot, Bartosz Tarkowski, Kacper Sornat, Dominik Stępień, Kamil Borowski, Daniel Kabała, Michał Tkacz, Konrad Radek, Zbigniew Raczyński, Damian Tkacz.

Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami oraz dyplomami.
Opiekunami  uczniów na zawodach byli nauczyciele wychowania fizycznego: Justyna Ciszek oraz p. Tomasz Mazur.