SPORT
KALENDARZ
Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 1 marca 2018r. w Powiatowym Zespole Szkół  w Chmielniku  rozegrano Mistrzostwa powiatu kieleckiego w Piłce Ręcznej  dziewcząt  i chłopców.  W rozgrywkach udział wzięły trzy zespoły dziewcząt i trzy zespoły chłopców. Mistrzostwa rozegrano systemem „każdy z każdym”. Wśród dziewcząt zwyciężyły zawodniczki z Chęcin, II miejsce przypadło dla zawodniczek naszej szkoły, natomiast III miejsce zajęła szkoła  z Chmielnika.

Skład zespołu dziewcząt z naszej szkoły przedstawia się następująco: bramkarka – Ewelina Skrobisz. Pozostałe zawodniczki:   Aleksandra Szczerek,  Izabela Rauner, Natalia Gołuch, Klaudia Smolarczyk, Aleksandra Kozieł, Anna Ciszek, Magdalena Pawłowska, Edyta Ciszek.

Wśród chłopców I miejsce zajął Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach, II miejsce przypadło dla zawodników z  Chmielnika, natomiast III miejsce przypadło dla uczniów naszej szkoły. Reprezentacja chłopców ZSP Nr 5 w Łopusznie wystąpiła w składzie: bramkarz – Wiktor Frączek. Pozostali zawodnicy: Patryk Stachura, Tomasz Stolarczyk, Soboń Wiktor, Podgórski Tomasz, Raczyński Zbigniew, Podstawka Bartłomiej, Czerkawski Adam.

Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami, medalami oraz dyplomami.
Opiekunami  uczniów na zawodach byli nauczyciele wychowania fizycznego: p. Justyna Ciszek oraz p. Karol Soboń.

 

Dodaj komentarz