SPORT
KALENDARZ
Maj 2019
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
oferta edukacyjna

„Matka to księga, w której zamyka się ludzkie życie”. Myśl ta przyświecała uczniom Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie, którzy 28 maja 2018 r. pod kierunkiem p. Renaty Gołuch zaprezentowali program artystyczny podczas Gminnego Dnia Matki w Łopusznie, zorganizowanego przez Wójt Gminy Łopuszno Panią Irenę Marcisz. Swoim występem 29 maja uświetnili również Powiatowy Dzień Matki w WDK w Kielcach, zorganizowany przez Pana Piotra Żołądka – członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego, Pana Michała Godowskiego – Starostę Powiatu Kieleckiego,  Pana Jana Cedro – przewodniczącego Rady Powiatu.

Młodzi artyści przedstawili program pt. „Oblicza Matki”. Słowem, piosenką i ruchem scenicznym ukazali różne „twarze” matek, np. „Matkę kochającą”, „Matkę cierpiącą”, „Matkę nauczycielkę życia”, „Matkę strażniczkę domowego ogniska” oraz współczesną ,,Matkę Polkę”.

Obsadę stanowili:

Prowadząca – Monika Mączyńska

Recytatorzy – Katarzyna Ciszek, Rafał Smolarczyk

Wykonawcy skeczów – Julia Paszowska, Karolina Jarząb, Dagmara Kowalska, Weronika Kowalczyk, Piotr Ciszek, Kamil Kałka

Tancerki – Edyta Tatar, Sylwia Łapot, Angelika Witkowska, Sandra Goraj

Oprawa muzyczno-wokalna – Dominika Gorzelak, Urszula Stachura, Kuba Picheta, Piotr Piotrowski, Marta Pawlak, Weronika Maciążek, Daria Florczyk, Monika Mączyńska, Katarzyna Jarząbek, Wiktoria Janiszewska.

Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i różnymi talentami. Nagrodzeni zostali gromkimi brawami, nieukrywanym podziwem i serdecznością ze strony publiczności.

 

Dodaj komentarz