SPORT
KALENDARZ
Luty 2019
P W Ś C P S N
« Sty    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

I MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO!
19 kwietnia 2017r. w Kazimierzy Wielkiej odbyły się wojewódzkie finały szkół ponadgimnazjalnych w tenisie stołowym. Otwarcia rozgrywek dokonali wiceprezes Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego p. Dariusz Kos oraz dyrektor Kazimierskiego Ośrodka Sportowego p. Stefan Marzec.

Do rozgrywek zakwalifikowali się  uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Łopusznie pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. Marka Zimnego i p. Łukasza Kuropatwy.
W zawodach  uczestniczyło 19 drużyn dziewcząt oraz  20 drużyn chłopców ze szkół województwa świętokrzyskiego. Duch walki sportowej nie opuszczał uczestników mistrzostw, jednak w tych rozgrywkach uczniowie z ZSP Nr 5 w Łopusznie okazali się bezkonkurencyjni.
I miejsce w grupie dziewcząt zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Julia Domaradzka, Aleksandra Koziełzaś kolejne miejsca przypadły Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 z Jędrzejowa i Liceum Ogólnokształcącego z Kazimierzy Wielkiej. W kategorii chłopców również  I miejsce zdobyła drużyna ZSP Nr 5 w Łopusznie w składzie: Maciej Mędrecki, Karol Komisarczyk. II miejsce zdobyła drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego z Włoszczowy i III z Zespołu Szkół Mechanicznych z Kielc.
Spotkanie zwieńczyło  wręczenie trofeów sportowych dla najlepszych drużyn oraz ich opiekunów.

 

Dodaj komentarz