SPORT
KALENDARZ
Październik 2018
P W Ś C P S N
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
OFERTA EDUKACYJNA

W dniu 27 kwietnia 2018 r. w PZS w Łopusznie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas maturalnych. W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Wicestarosta kielecki pan Zenon Janus, Wójt Gminy Łopuszno pani Irena Marcisz oraz licznie zgromadzeni rodzice absolwentów. Dyrektor szkoły p. Teresa Pasowska, po okolicznościowym przemówieniu,  wraz z wychowawcami poszczególnych klas, wręczyła wyróżniającym się w nauce uczniom świadectwa ukończenia szkoły, pamiątkowe statuetki oraz dyplomy.

Fundatorami nagród byli również zaproszeni gości. Nagrodę Starosty Powiatu Kieleckiego otrzymali: uczennica kl. IIIA Liceum Ogólnokształcącego Kinga Ciszek oraz uczeń klasy IV C Technikum Mechatronicznego Łukasz Woś.  Nagrody rzeczowe Wójta Gminy Łopuszno otrzymali: Klaudia Wojtaszczyk ( klasa III A) oraz Sebastian Sokoluk ( klasa IV C).  Nagrodę za wzorowe czytelnictwo wręczono Roksanie Siwek uczennicy  klasy III A.  Następnie dyrektor szkoły p. Teresa Pasowska wręczyła listy gratulacyjne rodzicom wyróżnionych i nagrodzonych uczniów.

W dalszej części uroczystości wystąpili przedstawiciele klas młodszych, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i wręczyli im pamiątki. Montaż słowno-muzyczny przygotowali absolwenci, którzy słowem i piosenką podziękowali dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz pozostałym pracownikom szkoły. Kwiaty były symbolicznym dopełnieniem podziękowań dla nauczycieli oraz wychowawców klas maturalnych    (p. Danuty Rozpary – kl. IIIA, p. Agnieszki Sitek – kl. IVC, p Aleksandra Terleckiego – kl. IVD)

            Tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych oraz spełnienia wszelkich planów życiowych!

 

Dodaj komentarz