SPORT
KALENDARZ
Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
DZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ

 Dnia 22.10.2018 r. młodzież z Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie wzięła udział w warsztatach „Pasjonaci Artystyczni” w Centrum Naukowym Leonardo da Vinci. Na warsztaty wyjechali: Bartłomiej Jedliński, Katarzyna Jarząbek, Daria Florczyk, Piotr Gacia.
Podczas wydarzenia młodzież miała do wyboru 4 warsztaty. 
Warsztat 1: „Oswoić kreskę i plamę” – MONIKA SYNAK- artystka, malarz.
Warsztat 2: „Kwiatowo-kreatywne warsztaty z Bierz-go-Bukiet” – PILEG & MICHAŁ MITRĘGA  -młodzi, kreatywni właściciele firmy.
Warsztat 3: „Bloguj z pasją!” – OPTYMISTKA KINGA PÓŁCHŁOPEK -blogerka.
Warsztat 4: „FINGERSTYLE – pokaż, co Ci w duszy gra!” PIOTR RESTECKI- artysta muzyk.
Pasjonaci” to wydarzenie zorganizowane dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z woj. świętokrzyskiego, szczególnie tych, którzy mają pasję, są aktywni i podoba im się pomysł założenia w przyszłości własnej firmy.
Celem wydarzenia było zainspirować młodzież do rozwijania swoich pasji i do aktywności w młodym wieku, wzmocnić poczucie własnej wartości, pokazać wzorce, osoby godne naśladowania, przekazać informacje o istniejących programach i ofertach rozwojowych dla młodzieży

Co w programie?

Zaprosiliśmy inspirujących przedsiębiorców-pasjonatów z naszego regionu, którzy opowiedzieli o tym, jak dochodzili do sukcesu. Może staną się dla młodzieży osobami godnymi do naśladowania? Ciekawe i profesjonalne warsztaty, o tym jak planować swoją karierę, o pasji i motywacji przygotowane przez wyjątkowych prowadzących.

 

Dodaj komentarz