sierpień 2020

Dzienne Archiwa: 31 sierpnia 2020

Z nadzieją inaugurujemy nowy rok szkolny 2020/21. W dobie globalnej pandemii trudno sprostać wyzwaniom, przed jakimi stoi współczesna szkoła. Wierzę jednak, że profesjonalizm Nauczycieli, wysiłek Uczniów, zaangażowanie Rodziców i Pracodawców, wzajemne zaufanie, dialog oraz okazane wsparcie społeczne pozwolą osiągnąć wszystkie zamierzone cele.

Jednym z priorytetowych zadań w tym roku jest bezpieczeństwo w szkole i poza nią. Zwracam się zatem z prośbą do społeczności szkolnej, Rodziców i Pracodawców o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w związku z Covid-19, stosowanie się do wytycznych przeciwepidemicznych oraz systematyczne śledzenie wpisów na stronie internetowej szkoły.

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy niepedagogiczni!

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzę sukcesów w realizacji ambitnych zamierzeń, witalności, optymizmu a nade wszystko poczucia, że realizacja zawodowej misji spotyka się z należnym uznaniem społecznym. Niech każdy dzień pracy przynosi zadowolenie, a podejmowane przedsięwzięcia spełniają zakładane oczekiwania.

Szanowni Rodzice!

Wierzę, że ta szkoła spełni Państwa oczekiwania i potrzeby Waszych dzieci. Życzę poczucia dumy z osiągnięć Waszych pociech oraz satysfakcji z efektów wyboru ich edukacyjnej drogi.

Szanowni Pracodawcy, Przyjaciele Szkoły!

Zapraszam Was do współpracy, której głównym celem jest przygotowanie absolwenta do  funkcjonowania na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy. Dziękuję za Waszą obecność. Dzięki Wam młodzież naszej szkoły może doskonalić wiedzę, umiejętności i kompetencje społeczne. Życzę satysfakcjizdziałań na rzecz wspólnegodobra.

Drodzy Uczniowie!

Witam Was serdecznie po wakacyjnej przerwie. Szczególne słowa powitania kieruję do Pierwszoklasistów. U progu nowego roku szkolnego życzę Wam, by lata spędzone w tej szkole były źródłem inspiracji, rozwijania zainteresowań oraz budowania satysfakcjonujących relacji z rówieśnikami. Niech edukacja stanie się przyjemnością odkrywania świata wiedzy i umiejętności, a każdy podjęty przez Was wysiłek procentuje wysokimi ocenami i poczuciem dobrze spełnionego obowiązku. Tegorocznym maturzystom życzę powodzenia na egzaminach, realizacji planów związanych z kolejnym etapem kształcenia lub wyborem drogi zawodowej oraz zachowania o swojej szkole jak najlepszych wspomnień.

p.o. Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie

Grażyna Bekier