kwiecień 2021

Dzienne Archiwa: 29 kwietnia 2021

W dniu 30 kwietnia 2021 r. uczniowie klas maturalnych ukończyli szkołę.
Rozdanie świadectw oraz wręczenie nagród odbyło się w kameralnym gronie, w reżimie sanitarnym ze względu na trwającą pandemię.

Drodzy Absolwenci!

Gratuluję Wam ukończenia Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie.
Dziękuję Wam za to, że przez kolejne lata tworzyliście historię tej szkoły oraz swoimi postawami, inicjatywami i działaniem ubogacaliście życie szkolnej społeczności. Wyrażam wdzięczność za to, że dzieliliście się swoimi spostrzeżeniami, angażowaliście się w przedsięwzięcia podejmowane na rzecz dobra wspólnego i rozwoju naszej placówki. W sposób szczególny, w trudnym pandemicznym czasie, wykazaliście się dojrzałością, odpowiedzialnością i wytrwałością.

Opuszczacie mury tej szkoły i zostawiacie tu cząstkę siebie. Zachowajcie w swoich wspomnieniach miłe chwile, radosne przeżycia, sukcesy, które były Waszym udziałem.

Życzę Wam pomyślności na egzaminie maturalnym, trafnych wyborów, które pozwolą na spełnienie Waszych oczekiwań i marzeń.

Oby w życiowej wędrówce towarzyszyli Wam mądrzy i życzliwi ludzie.

Szanowni Wychowawcy, Rodzice, Pracodawcy, Przyjaciele szkoły!

Składam wyrazy uznania i serdeczne podziękowanie za owocną współpracę, wychowawczy trud, opiekę, towarzyszenie młodym na ścieżkach ich rozwoju oraz wspieranie młodzieży w każdej sytuacji.

p.o. dyr. PZS w Łopusznie
mgr Grażyna Bekier