891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

01-guowne30 listopada 2016r. w Zespole Szkół nr 3 w Chmielniku odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, w których wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Łopusznie pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. Marka Zimnego i p. Artur Oleśkiewicza.

W rozgrywkach uczestniczyło  łącznie 11 drużyn z sześciu szkół powiatu kieleckiego. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch kategoriach – dziewcząt i chłopców.
Duch walki sportowej nie opuszczał uczestników mistrzostw, natomiast bezkonkurencyjni okazali się mistrzowie z ZSP Nr 5 w ŁOPUSZNIE.
I miejsce w grupie dziewcząt zajęła drużyna z naszej szkoły w składzie: Julia Domaradzka, Aleksandra Kozieł i Izabela Raczyńska. Kolejne miejsca przypadły zespołom z ZSP Nr 1 w Bodzentynie i ZS Nr 2 w Chęcinach .
W kategorii chłopców również  I miejsce wywalczyła drużyna ZSP nr 5 w ŁOPUSZNIE w składzie: Maciej Mędrecki, Karol Komisarczyk i Damian Raczyński. II miejsce zdobyła drużyna z ZS Nr 3 w Chmielniku, natomiast III z ZS Nr 2 w Chęcinach.

Na zakończenie turnieju  najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz sprzęt sportowy.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!