45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

11.04.2019 r. w Kazimierzy Wielkiej odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły. W rozgrywkach uczestniczyło 16 drużyn chłopców oraz 13 drużyn dziewcząt.

Zawody rozgrywane były do dwóch przegranych (system rosyjski). Poziom pojedynków zarówno singlowych, jak również deblowych był na wysokim poziomie.

Wicemistrzostwo Województwa zdobyła drużyna chłopców naszej szkoły w składzie: Maciej Mędrecki, Kamil Kałka, Michał Bit. W całym turnieju zawodnicy przegrali tylko jeden mecz. Dziewczęta uplasowały się tuż za podium, zajmując wysokie czwarte miejsce w województwie. Szkołę reprezentowały Klaudia Siwek oraz Ewelina Skrobisz. Opiekunem drużyny był p. Karol Soboń.