InfoOsiągnięcia i wyróżnienia uczniów I sem. 2016/2017.

jozefinalutyW dniu 15.02.2017 r. uczniowie technikum fryzjerskiego wraz z opiekunem p. Agatą Świebodą po raz kolejny gościli u podopiecznych  Centrum Wspierania Rodziny z Uśmiechem w Józefinie.
Tym razem fryzjerzy przygotowali mieszkańców Centrum do balu karnawałowo– walentynkowego, który odbył się w Ośrodku Sportowo – Wypoczynkowym w Łopusznie. Czytaj więcej

InfoListy uczniów  – sesja zimowa 2017.

stud2017Tegoroczny bal studniówkowy maturzystów ZSP Nr 5 w Łopusznie rozpoczął się w zimowy wieczór – 11 lutego. Ponad dziewięćdziesięciu maturzystów z czterech  klas wspaniale  bawiło się do białego rana.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor szkoły Teresa Pasowska, która powitała uczniów, nauczycieli, rodziców oraz zaproszonych gości, wśród których  znaleźli się: Starosta Powiatu Kieleckiego pan Michał Godowski, Kierownik ds Edukacji pani Teresa Dzik, Wójt Gminy Łopuszno pani Irena Marcisz, Przewodnicząca Rady Gminy w Łopusznie pani Zdzisława Zimna, Przewodnicząca Rady Rodziców pani Małgorzata Woś, pan Czesław Kolasa oraz ksiądz dziekan Ireneusz Jakusik.   Czytaj więcej

InfoInformujemy, że zebranie z rodzicami odbędzie się w czwartek 16-02-2017 godz. 16.00 w budynku ZSP Nr 5 w Łopusznie

dsc_0338W dniach od 29 stycznia do 5 lutego 2017 roku grupa 16 nauczycieli z 3 powiatowych szkół ponadgimnazjalnych uczestniczyła w kursach metodycznych:   „Nowe techniki nauczania”, „Innowacyjne technologie stosowane w procesie nauczania na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej”, w ramach realizowanego przez Powiat Kielecki projektu pt. „Wsparcie rozwoju szkół poprzez doskonalenie nauczycieli”. Czytaj więcej