Regulamin – Dyktando

Regulamin konkursu 1 z 10 Historyków

Regulamin konkursu ekonomicznego

Regulamin konkursu piosenki

Regulamin konkursu wiedzy o Unii Europejskiej

Regulamin konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii

Regulamin konkursu kulinarnego

W dniu 22 maja w Kielcach została podpisana umowa na dofinansowanie projektu „Świętokrzyscy hotelarze dla rynku pracy” nr RPSW.08.05.01-26-0082/16. Projekt został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Regionalnego Programu Operacyjnego w ramach Działania 8.5.1. Projekt realizuje Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego, a beneficjentami jest siedem szkół województwa świętokrzyskiego, kształcących  uczniów w branży turystyczno-hotelarskiej. Wśród beneficjentów projektu znalazło się 70 uczniów z ZSP Nr 5 w Łopusznie. Czytaj więcej

W dniu 18 maja uczniowie klasy IA wzięli udział w spotkaniu autorskim z p. Leszkiem Szczasnym, organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łopusznie. Leszek Szczasny jest raciborzaninem, z wykształcenia politologiem i filozofem, a z zamiłowania społecznikiem, fotografem i przede wszystkim niezależnym globtroterem. Wydał książkę „Świat na wyciągnięcie ręki”.
W czwartkowy poranek p. Szczasny opowiedział młodzieży o swych podróżach, szczególnie o wyprawie do Turcji. Opowieści towarzyszyła prezentacja zdjęć ukazujących ludzi, piękno natury i architektury.

Informujemy, że zebranie z rodzicami odbędzie się w wtorek 23-05-2017 godz. 16.00 w budynku ZSP Nr 5 w Łopusznie

Dnia 17 maja 2017r. odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu biologiczno-chemicznego pod hasłem „Substancje chemiczne w żywieniu człowieka”. Jego organizatorami były nauczycielki ZSP Nr 5: p. Justyna Ciszek, p. Danuta Rozpara oraz p. Elżbieta Tomasik.
W konkursie wzięło udział 20 uczniów z następujących szkół:, Gimnazjum Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Radoszycach, ZS im. Jana Pawła II w Łopusznie, I Publiczne Gimnazjum w Słupi, Zespół Szkół w Gnieździskach, Zespół Placówek Oświatowych w Krasocinie, Zespół Szkół im. Jana Pawła w Mniowie, Gimnazjum Nr 2 w Oblęgorku. Czytaj więcej

W dniu 17.05.2017 uczennice z profilu fryzjerskiego reprezentowały naszą szkołę podczas II edycji konkursu fryzjerskiego o puchar ,,Emilio” w Kielcach. Były to Ewa Dłubała z modelką Weroniką Gębską oraz Emilia Kuleta z modelką Emilią Makuch. Obydwie uczestniczki wykonały bardzo ładne stylizacje ślubne. Gratulujemy!