Regulamin – Dyktando

Regulamin konkursu 1 z 10 Historyków

Regulamin konkursu ekonomicznego

Regulamin konkursu fryzjerskiego

Regulamin konkursu piosenki

Regulamin konkursu wiedzy o Unii Europejskiej

Regulamin konkursu wiedzy o Wielkiej Brytanii

Regulamin konkursu kulinarnego

Europiknik2016aWWW

nagłowiceDnia 18.05.2016 roku uczniowie technikum ekonomicznego złożyli wizytę w Domu Dziecka w Nagłowicach.
Wyjazd został zorganizowany z inicjatywy uczniów. Jego celem było obdarowanie wychowanków placówki książkami, słodyczami, maskotkami oraz innymi darami, na które kierownictwo Domu zgłosiło zapotrzebowanie.
Wychowankowie ośrodka nie kryli radości z podarków oraz wyrazili chęć powtórnych odwiedzin naszych uczniów.

 

DSC04667Dnia 18 maja 2016r. odbyła się IV edycja międzyszkolnego konkursu biologiczno-chemicznego pod hasłem „Substancje chemiczne w żywieniu człowieka”. Jego organizatorami były nauczycielki ZSP Nr 5: p. Justyna Ciszek, p. Danuta Rozpara oraz Beata Łukasik.
W konkursie wzięło udział 18 uczniów z następujących szkół: Gimnazjum Nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Piekoszowie, Gimnazjum Nr 2 w Jaworzni, Gimnazjum Nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Radoszycach, ZS im. Jana Pawła II w Łopusznie, I Publiczne Gimnazjum w Słupi, ZPO w Zajączkowie. Czytaj więcej

InfoKomisje-sesja-letnia-2016

Listy-uczniów-sesja-letnia-2016

InfoInformujemy, że zajęcia w Szkole Policealnej dla Dorosłych (na kierunkach BHP i TTW) zaplanowane na dzień 21 maja (sobota) 2016 zostają przeniesione na dzień 04 czerwca (sobota) 2016.