SPORT

KALENDARZ

Maj 2018
P W Ś C P S N
« Kwi    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

OFERTA EDUKACYJNA

 

Regulaminy konkursów:

 

 W poniedziałek licealiści klasy II A o profilu Bezpieczeństwo wewnętrzne uczestniczyli w zajęciach szkoleniowych prowadzonych przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łopusznie. Czytaj więcej

23 maja 2018r.  w PZS w Łopusznie,  przy współpracy z p.  Zdzisławą Zimną – pielęgniarką Ośrodka Zdrowia w Łopusznie,  odbyła  się  akcja profilaktyczna pod hasłem „Razem po zdrowie” . Celem  akcji było uświadomienie młodzieży, jak ważne jest regularne poddawanie się podstawowym badaniom profilaktycznym. 

Czytaj więcej

W dniu 16 maja 2018r. odbyła się V edycja międzyszkolnego konkursu matematycznego ,,MISTRZ MATEMATYKI”. Jego organizatorkami były:  p. Anna Szymkiewicz, p. Agnieszka Sitek oraz p. Bożena Rydz. Czytaj więcej

W dn. 16.05.2018r. w Podzamczu rozegrany został II Turniej Mistrzostw Świętokrzyskich Placówek Resocjalizacyjnych w Piłce Nożnej.
W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn: MOW Podzamcze, MOS Ostrowiec Świętokrzyski, MOW Ostrowiec Świętokrzyski, PZS Łopuszno i ZPRW Skarżysko Kamienna. Najlepsi okazali się zawodnicy naszej szkoły w składzie: Cyprian Kotwica, Bartłomiej Miśta, Wiktor Banaśkiewicz, Wiktor Soboń, Bartłomiej Nyga, Kamil Kałka, Stolarczyk Tomasz i Kacper Poddębniak, którzy wygrali wszystkie mecze. Opiekunem uczniów był nauczyciel wychowania fizycznego p. Łukasz Kuropatwa. Czytaj więcej

Dnia 17 maja 2018 r. odbył się Konkurs Wiedzy Budowlanej „Od fundamentów aż po dach”. Jego organizatorkami były nauczycielki z Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie: p. Ewelina Bernat  i p. Ewelina Graur. W konkursie wzięli udział uczniowie z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Łopusznie, Zespołu Szkół w Gnieździskach oraz Zespołu Placówek Oświatowych w Krasocinie.

Czytaj więcej