SPORT

KALENDARZ

październik 2021
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

DYREKCJA, KADRA I RADA RODZICÓW
PZS W ŁOPUSZNIE


Dyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest
Pani mgr Grażyna Bekier

tel:+48 41 39 14 926
email: gbekier@pzslopuszno.edu.pl, zsp5lopuszno@o2.pl


Wicedyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest

Pan mgr Cezariusz Najmrodzki
tel:+48 41 39 14 926
email: cnajmrodzki@pzslopuszno.edu.pl

Imię i
nazwisko nauczyciela oraz oznaczenie w arkuszu organizacyjnym
Nauczany przedmiot/rodzaj prowadzonych zajęć
Bekier Grażynaprzedmioty zawodowe w technikum hotelarstwa
Bernat Ewelinaprzedmioty zawodowe w technikum budownictwa
Bębenek Dawidjęzyk angielski
Brzdąk Sylwiawychowawca w internacie
Bugajska Bożenageografia
Butenko Renatajęzyk niemiecki
Chruściak Agnieszkaprzedmioty zawodowe w technikum hotelarskim, przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych, wychowawca kl. IIIE
Ciszek Justynachemia, wychowanie fizyczne,
chemiczne podstawy żywienia, dietetyka, wychowawca kl. IIA
Czaja Agnieszkajęzyk polski, wychowawca kl. IA
Czarnecka Małgorzatajęzyk angielski
Czeszek Halinajęzyk polski, historia i społeczeństwo, wychowawca kl. IIB
Derszniak Elizajęzyk angielski, wychowawca kl. IIIK
Dzwonek Emiliajęzyk angielski, wychowawca kl. IID
Gil Barbarajęzyk niemiecki, wychowawca kl. ID
Głowacka Katarzynajęzyk niemiecki, biologia, przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych
Gogół Andżelikawychowawca w internacie, zajęcia rewalidacyjne
Gołuch Renatajęzyk polski, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca kl. IIIJ
Graur Ewelinaprzedmioty zawodowe budowlane, wychowawca kl. IIIL
Guzikowski Pawełprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym i technikum reklamy
wychowawca kl. IIID
Iwanek Stanisławjęzyk niemiecki
Janiszewska Annazajęcia rewalidacyjne
Kałuża Magdalenawychowanie fizyczne
Kasprzyk Iwonajęzyk angielski
Kotwica Danutawychowanie fizyczne
Kowalczyk Ewaprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim
Kowalski Mirosławjęzyk polski, kultura antyczna, język łaciński, wychowawca w internacie, wychowawca kl. IIG
Kozieł Annageografia, wychowawca w internacie
Krajewska – Brelska Karolinajęzyk angielski
Kryszczak Anetaprzedmioty zawodowe  ekonomiczne, przedsiębiorczość
ks. Wawrzyniak Nikodemreligia
ks. Patrzałek Krzysztofreligia
Kukla Zbigniewinformatyka, wos, historia i społeczeństwo
historia, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe informatyczne, wychowawca kl IIIA
Kuśmierczyk Katarzynachemia
Kwapisińska Alinaprzedmioty zawodowe w technikum hotelarskim, działalność gospodarcza,
przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych,
wychowawca kl. IIE
Marszałek Joannaprzedmioty zawodowe budowlane, kierownik i wychowawca w internacie
Mirosławski Wojciechprzedmioty zawodowe mechaniczne,
wychowawca kl. IIIH
Najmrodzki Cezariuszedukacja dla bezpieczeństwa, informatyka
Nowak Magdalenajęzyk angielski
Nowakowska Beatadoradztwo zawodowe, przedmioty zawodowe w technikum transportu drogowego, kierowcy mechaniku, wychowawca kl. IIM
Pasowska Teresageografia
Pniewska Katarzynaprzedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych, przedmioty zawodowe w technikum hotelarskim
Popiel Annaprzedmioty zawodowe w technikum reklamy
Poświat Lidiawychowawca w internacie
Pruska Dorotabibliotekarz szkolny
Robak Ewawychowawca w internacie
Rozpara Danutabiologia, wychowawca kl. IC
Rydz Bożenamatematyka
Satalecka Marzenajęzyk polski, wychowawca kl. IIIC
Sikora-Opyd Agnieszkaprzedmioty zawodowe w technikum budownictwa, matematyka, wychowawca kl.IIIF
Sitek Agnieszkamatematyka, wychowawca kl. IVC
Skrzypczyk Annaprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim, przedsiębiorczość,
przedmioty zawodowe w technikum ekonomicznym
Smolarczyk Michałwychowanie fizyczne
Sobczyk Krystianwychowawca w internacie
Soboń Karolwychowanie fizyczne, techniki samoobrony,
przedmioty zawodowe w technikum mechanicznym, wychowawca kl. IIC
Stachura Pawełprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym, fizyka, wychowawca kl. IIH
Stachura Wioletafizyka
Starzyk Piotrhistoria i społeczeństwo, historia, wos, wychowawca kl. IE
Strzelec Justynaprzedmioty zawodowe w technikum mechanicznym
Szafrański Wojciechprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym
Szczerek Jolantareligia
Szkot Arturedukacja prawno-policyjna, edukacja policyjna
Szymkiewicz Annamatematyka, wychowawca kl. IIIB
Świeboda Agataprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim, wychowawca kl. IIIG
Terlecki Aleksanderprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym, wychowawca kl. IVD
Tkacz Agnieszkaprzedmioty zawodowe w technikum ekonomicznym
Uranek Łukaszwychowanie fizyczne
Węgliński Arturprzedmioty zawodowe w technikum mechanicznym, wychowawca kl. IH
Węgrzyn Anetawos, historia, historia i społeczeństwo
Wróbel Marcinhistoria, wos, przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych
Zimny Marekwychowanie fizyczne
Żak Olgawychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne