SPORT

KALENDARZ

grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

DYREKCJA, KADRA I RADA RODZICÓW
PZS W ŁOPUSZNIE


Dyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest
Pani mgr Agnieszka Prędota-Gad

tel:+48 41 39 14 926
email: apredota-gad@pzslopuszno.edu.pl
pzs@pzslopuszno.edu.pl
zsp5lopuszno@o2.pl stary adres!


Wicedyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest

Pan mgr Zbigniew Kukla
tel:+48 41 39 14 926
email: zkukla@pzslopuszno.edu.pl
pzs@pzslopuszno.edu.pl

Imię i
nazwisko nauczyciela
Nauczany przedmiot/rodzaj prowadzonych zajęć/wychowawstwo
Bernat Ewelinaprzedmioty zawodowe w technikum budownictwa
Bębenek Dawidjęzyk angielski
Brzdąk Sylwiawychowawca w internacie
Bugajska Bożenageografia
Butenko Renatajęzyk niemiecki
Chruściak Agnieszkaprzedmioty zawodowe w technikum hotelarskim, przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych, wychowawca kl. IVE
Ciszek Justynachemia, wychowanie fizyczne,
chemiczne podstawy żywienia, dietetyka, wychowawca kl. IIIA
Czaja Agnieszkajęzyk polski
Czarnecka Małgorzatajęzyk angielski, wychowawca kl. IIA
Czeszek Halinajęzyk polski, historia i społeczeństwo, historia, wychowawca kl. IIIB
Derszniak Elizajęzyk angielski, wychowawca kl. IVK
Dzwonek Emiliajęzyk angielski, wychowawca kl. IIID
Głowacka Katarzynajęzyk niemiecki, biologia, przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych, wychowawca kl. IE
Gogół Andżelikapedagog specjalny, przedmioty zawodowe w technikum gastronomicznym
Gołuch Renatajęzyk polski, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca kl. IVJ
Graur Ewelinaprzedmioty zawodowe w technikum budownictwa, wychowawca kl. IVL
Grzyśka Annamatematyka
Iwanek Stanisławjęzyk niemiecki
Kałuża Magdalenawychowanie fizyczne
Kasprzyk Iwonajęzyk angielski
Kotwica Danutawychowanie fizyczne
Kowalczyk Ewaprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim
Kowalski Mirosławjęzyk polski, język łaciński i kultura antyczna, wychowawca w internacie, wychowawca kl. IIIG
Kozieł Annageografia, wychowawca w internacie, wychowawca kl. IG
Krajewska – Brelska Karolinajęzyk angielski, wychowawca kl. IVD
Kryszczak Anetaprzedmioty zawodowe w technikum ekonomicznym, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe w technikum reklamy
ks. Wawrzyniak Nikodemreligia
ks. Patrzałek Krzysztofreligia
Kukla Zbigniewinformatyka, wos, historia i społeczeństwo
historia, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe w technikum informatycznym, wychowawca kl ID
Kuśmierczyk Katarzynachemia
Kwapisińska Alinaprzedmioty zawodowe w technikum hotelarskim, działalność gospodarcza,
przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych,
wychowawca kl. IIIE
Marszałek Joannakierownik i wychowawca w internacie, przedmioty zawodowe w technikum budownictwa
Mirosławski Wojciechprzedmioty zawodowe w technikum mechanicznym,
wychowawca kl. IH
Najmrodzki Cezariuszedukacja dla bezpieczeństwa, informatyka, przedmioty zawodowe w technikum informatycznym, wychowawca kl. IF
Nowak Magdalenajęzyk angielski
Nowakowska Beatadoradztwo zawodowe, przedmioty zawodowe w technikum transportu drogowego, kierowcy mechaniku, wychowawca kl. IC
Pasowska Teresageografia, informatyka
Pniewska Katarzynapedagog szkolny, przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych, przedmioty zawodowe w technikum hotelarskim
Prędota-Gad Agnieszkawychowanie fizyczne
Pruska Dorotabibliotekarz szkolny
Robak Ewawychowawca w internacie, przedmioty zawodowe w technikum reklamy
Rozpara Danutabiologia, wychowawca kl. IIC
Rydz Bożenamatematyka
Satalecka Marzenajęzyk polski, wychowawca kl. IVC
Sikora-Opyd Agnieszkaprzedmioty zawodowe w technikum budownictwa, matematyka, wychowawca kl. IVF
Sitek Agnieszkamatematyka, wychowawca kl. IA
Skrzypczyk Annaprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe w technikum ekonomicznym
Smolarczyk Michałwychowanie fizyczne
Sobczyk Krystianwychowawca w internacie
Soboń Karolwychowanie fizyczne, techniki samoobrony,
przedmioty zawodowe w technikum mechanicznym, wychowawca kl. IIIC
Stachura Pawełprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym, fizyka, wychowawca kl. IIIH
Stachura Wioletafizyka
Starzyk Piotrhistoria i społeczeństwo, historia, wos, wychowawca kl. IIE
Strzelec Justynaprzedmioty zawodowe w technikum mechanicznym
Surma Dorotareligia
Szafrański Wojciechprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym
Szczerek Jolantareligia
Szkot Arturedukacja prawno-policyjna, edukacja policyjna, przepisy ruchu drogowego
Szymkiewicz Annamatematyka, wychowawca kl. IVB
Świeboda Agataprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim, wychowawca kl. IVG
Terlecki Aleksanderprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym
Tkacz Agnieszkaprzedmioty zawodowe w technikum ekonomicznym, przedmioty zawodowe w technikum gastronomicznym
Uranek Łukaszwychowanie fizyczne
Wawrzos-Gil Barbarajęzyk niemiecki, wychowawca kl. IID
Węgliński Arturprzedmioty zawodowe w technikum mechanicznym, wychowawca kl. IIH
Węgrzyn Anetawos, historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość
Wróbel Marcinwos, historia, historia i społeczeństwo, historia i teraźniejszość
Zimny Marekwychowanie fizyczne, wychowawca w internacie