SPORT

KALENDARZ

Lipiec 2020
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

oferta edukacyjna

DYREKCJA, KADRA I KOMITET RODZICIELSKI
PZS W ŁOPUSZNIE

 

Dyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest:

Pani mgr Teresa Pasowska

tel:+48 41 39 14 926

fax: +48 41 39 14 025

email: tes01@interia.eu, zsp5lopuszno@o2.pl

 

Wicedyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest:

Pani mgr Grażyna Bekier

tel:+48 41 39 14 926

fax: +48 41 39 14 025

email: bekierg@o2.pl, zsp5lopuszno@o2.pl

 

Społecznym Dyrektorem Szkół dla Dorosłych

(Technik BHP, LO dla Dorosłych)

jest Pani mgr Alina Kwapisińska

 

 

KADRA:

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela
Język polski Marzena Satalecka – wychowawca kl. IC
email: mmsat@wp.pl
Agnieszka Czaja – wychowawca kl. IIIG
email: aga.czaja@vp.pl
Halina Czeszek -wychowawca kl. IIIA
email: h.czeszek@onet.eu
Mirosław Kowalski
email: mirlukkow@gmail.com
Renata Gołuch – wychowawca kl. IJ

email: renatag@opoczta.pl
Język angielski
Eliza Derszniak
Katarzyna Pawlik
Beata Przepióra – wychowawca klasy IVD
email: beata.przepiora@op.pl
Karolina Krajewska-Brelska – wychowawca kl. IL
email:
karolina_krajewska@yahoo.com
Iwona Kasprzyk
email: ikasprzyk51@gmail.com
Język niemiecki Stanisław Iwanekwychowawca klasy IVG
email: s.iwanek@interia.pl
Renata Butenko
Barbara Wawrzos-Gil
email: basia.w.g@interia.pl
Wiedza o kulturze Agnieszka Czaja
email: aga.czaja@vp.pl
Halina Czeszek
Marzena Satalecka
Renata Gołuch
Historia Zbigniew Kukla – wychowawca kl. IA
email: zbyszekk@autograf.pl
Piotr Starzyk
Aneta Węgrzyn
Marcin Wróbel
email: marlon110@interia.pl
Wiedza o społeczeństwie Piotr Starzyk
Zbigniew Kukla
Aneta Węgrzyn
Matematyka Anna Szymkiewicz – wychowawca kl. IB
email: anna117@op.pl
Agnieszka Sitek – wychowawca kl. IIC
Danuta Rozpara – wychowawca kl. IIA
Bożena Rydz
email: Rydz1@onet.pl
Monika Mazur
email: matmazur294@gmail.com
Fizyka Paweł Stachura – wychowawca kl. IIIH
email: p.stachura@vp.pl
Wioleta Stachura
email: wstachur@vp.pl
Biologia Danuta Rozpara
email: danroz@op.pl
Chemia Paweł Pawłowski
email: palulek@poczta.fm
Justyna Ciszek

email: justynaciszek31@interia.pl
Geografia Teresa Pasowska
Bożena Bugajska
Anna Kozieł
email: ankakozak@vp.pl
Cezariusz Najmrodzki – wychowawca IK
email: cnajmrodzki@vp.pl
Edukacja dla bezpieczeństwa
Przedmioty zawodowe TR
Cezariusz Najmrodzki
Anna Popiel
email: anula_15@onet.eu
Podstawy przedsiębiorczości                       

 

 

 

 

Innowacje pedagogiczne:
„Edukacja prawno-policyjna”
„Bezpieczeństwo Wewnętrzne”

Anna Skrzypczyk
email: ania_skrzypczyk2@wp.pl
Alina Kwapisińska
email: alinakwa1@o2.pl
Aneta Kryszczak
email: aneta.kryszczak@onet.eu
Ewelina Bernat
email: ewelina.bernat@hotmail.com
  

Artur Szkot
email: arturszkot@poczta.onet.pl

Wychowanie fizyczne Justyna Ciszek
Olga Żak
Danuta Kotwica – wychowawca kl. IIH
email: dkotwica@onet.eu
Michał Smolarczyk
Tomasz Mazur
email: tomaszmazur76@gmail.com
Dariusz Supernat
email: dariuszsupernat@gmail.com
Karol Soboń
Łukasz Uranek
Przedmioty zawodowe TE Anna Skrzypczyk
email: ania_skrzypczyk2@wp.pl
Aneta Kryszczak

Agnieszka Tkacz
Informatyka Teresa Pasowska
Cezariusz Najmrodzki
Zbigniew Kukla
Wojciech Szafrański
email: wojtekszafranski@gmail.com
Paweł Guzikowski
Religia Ks. Dominik Majewski
email: majewski.d@o2.pl
Ks. Krzysztof Patrzałek
email: krzysztofp01@interia.pl
Jolanta Szczerek
email: jszczerek@op.pl
 Przedmioty zawodowe TB Agnieszka Sikora-Opyd – wychowawca kl. IF
email: a.sikora-opyd@wp.pl
Ewelina Graur – wychowawca kl. IIIC
email: graurek@interia.pl
Joanna Marszałek
email: asia-marszalek@o2.pl
Przedmioty zawodowe w TH Grażyna Bekier
Alina Kwapisińska
Katarzyna Pniewska
email: pniewskakatarzyna430@gmail.com
Agnieszka Chruściak – wychowawca kl. IE
email: chrusciak.agnieszka@wp.pl
Przedmioty zawodowe w TI Paweł Stachura
Cezariusz Najmrodzki
Zbigniew Kukla
Wojciech Szafrański
email: wojtekszafranski@gmail.com
Aleksander Terlecki – wychowawca kl. IID
email: trener4@o2.pl
Paweł Guzikowski – wychowawca kl. ID
email: pawelguzikowski@gmail.com
Przedmioty zawodowe w TM Artur Węgliński – wychowawca kl. IIID
email: aweglinski@wp.eu
Wojciech Mirosławski – wychowawca kl.IH
Karol Soboń
Justyna Strzelec
email: justynka.strzelec@gmail.com
Przedmioty zawodowe w TF Agata Świeboda – wychowawca k. IG
email: agataswie@o2.pl
Anna Skrzypczyk
email: ania_skrzypczyk2@wp.pl
Ewa Kowalczyk
email: kowalczyk.ewa3@tlen.pl
Przedmioty zawodowe w BSIst Wojciech Mirosławski
Artur Węgliński
Justyna Strzelec
email: justynka.strzelec@gmail.com
Agnieszka Sikora-Opyd
Przedmioty zawodowe w TŻiUG
Grażyna Bekier
Alina Kwapisińska
Agnieszka Chruściak
Katarzyna Pniewska
Muzyka      

Plastyka
Pielęgniarstwo
Doradztwo zawodowe
Biblioteka

Jarosław Gołuch
email: jargol@op.pl
Urszula Jarocińska
Zdzisława Zimna
Beata Nowakowska
Dorota Pruska
email: dotis25@interia.pl 

Opiekunowie internatu:

Kałuża Magdalena – kierownik internetu

Diana Polit – email: diana.polit7@wp.pl
Andżelika Gogół –
email: gogol.angelika@wp.pl
Wojciech Szafrański – email: wojtekszafranski@gmail.com
Danuta Kotwica – email: dkotwica@onet.eu
Joanna Marszałek –
email: asia-marszalek@o2.pl
Beata Nowakowska –
email: beatanow8@gmail.com

 

 

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁOPUSZNIE

 
Prezydium Rady Rodziców:
Przewodniczący – Elżbieta Karykowska
Wiceprzewodniczący – Ilona Picheta
Sekretarz – Katarzyna Tkacz
Skarbnik – Barbara Kowalczyk-Bernat
Członek – Agnieszka Robak
Członek – Jadwiga Kaczyńska
Członek – Justyna Lizurej
 
Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący – Katarzyna Dzwonek
Wiceprzewodniczący – Katarzyna Jaworska
Członek – Marzanna Kowalczyk