DYREKCJA, KADRA I RADA RODZICÓW
PZS W ŁOPUSZNIE


Dyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest
Pani mgr Grażyna Bekier

tel:+48 41 39 14 926
email: bekierg@o2.pl, zsp5lopuszno@o2.pl


Wicedyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest

Pan mgr Cezariusz Najmrodzki
tel:+48 41 39 14 926
email: 

L.p.Imię i
nazwisko nauczyciela oraz oznaczenie w arkuszu organizacyjnym
Nauczany przedmiot/rodzaj prowadzonych zajęć
1.Bekier Grażynaprzedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych
2.Bernat Ewelinaprzedmioty zawodowe w technikum budownictwa
3.Bugajska Bożenageografia
4.Butenko Renatajęzyk niemiecki
5.Chruściak Agnieszkaprzedmioty zawodowe w technikum hotelarskim, przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych, wychowawca kl. IIE
6.Ciszek Justynachemia, wychowanie fizyczne,
chemiczne podstawy żywienia, dietetyka, wychowawca kl. IA
7.Czaja Agnieszkajęzyk polski, wychowawca kl. IVG
8.Czeszek Halinajęzyk polski, historia i społeczeństwo, wychowawca kl. IB
9.Derszniak Elizajęzyk angielski, wychowawca kl. IIK
10.Gil Barbarajęzyk niemiecki
11.Gogół Andżelikawychowawca w internacie, zajęcia rewalidacyjne
12.Gołuch Renatajęzyk polski, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca kl. IIJ
13.Graur Ewelinaprzedmioty zawodowe budowlane, wychowawca kl. IVC
14.Guzikowski Pawełprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym i technikum reklamy
wychowawca kl. IID
15.Iwanek Stanisławjęzyk niemiecki
16.Janiszewska Annazajęcia rewalidacyjne
17.Kałuża Magdalenakierownik i wychowawca w internacie
18.Kasprzyk Iwonajęzyk angielski
19.Kotwica Danutawychowanie fizyczne,
wychowawca w internacie, wychowawca kl. IIIH
20.Kowalczyk Ewaprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim
21.Kowalski Mirosławjęzyk polski, kultura antyczna, wychowawca kl. IG
22.Krajewska – Brelska Karolinajęzyk angielski, wychowawca kl. IIL
23.Kryszczak Anetaprzedmioty zawodowe  ekonomiczne, przedsiębiorczość
24.ks. Majewski Dominikreligia
25.ks. Patrzałek Krzysztofreligia
26.Kukla Zbigniewinformatyka, wos, historia i społeczeństwo
historia, podstawy przedsiębiorczości, przedmioty zawodowe informatyczne, wychowawca kl IIA
27.Kwapisińska Alinaprzedmioty zawodowe w technikum hotelarskim, działalność gospodarcza,
przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych,
wychowawca kl. IE
28.Marszałek Joannaprzedmioty zawodowe budowlane, wychowawca kl. IIF
29.Mazur Monikamatematyka
30.Mirosławski Wojciechprzedmioty zawodowe mechaniczne,
wychowawca kl. IIH
31.Najmrodzki Cezariuszedukacja dla bezpieczeństwa, informatyka
32.Nowak Magdalenajęzyk angielski
33.Nowakowska Beatadoradztwo zawodowe, przedmioty zawodowe w technikum transportu drogowego, kierowcy mechaniku
34.Pasowska Teresageografia
35.Pawłowski Pawełchemia
36.Parandyk Andrzejprzepisy ruchu drogowego
37.Pniewska Katarzynaprzedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych
38.Polit Dianazajęcia rewalidacyjne
39.Popiel Annaprzedmioty zawodowe w technikum reklamy
40.Poświat Lidiawychowawca w internecie
41.Pruska Dorotabibliotekarz szkolny
42.Przepióra Beatajęzyk angielski, wychowawca kl. ID
43.Rozpara Danutabiologia, wychowawca kl. IIIA
44.Rydz Bożenamatematyka
45.Satalecka Marzenajęzyk polski, wychowawca kl. IIC
46.Sitek Agnieszkamatematyka, wychowawca kl. IIIC
47.Skrzypczyk Annaprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim, przedsiębiorczość
przedmioty zawodowe w technikum ekonomicznym
48.Smolarczyk Michałwychowanie fizyczne
49.Soboń Karolwychowanie fizyczne, techniki samoobrony,
przedmioty zawodowe w technikum mechanicznym, wychowawca kl. IC
50.Stachura Pawełprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym, fizyka, wychowawca kl. IH i IM
51.Stachura Wioletafizyka
52.Starzyk Piotrhistoria i społeczeństwo, historia, wos,
53.Szafrański Wojciechprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym, wychowawca w internacie
54.Szczerek Jolantareligia
55.Szkot Arturedukacja prawno-policyjna, edukacja policyjna
56.Szymkiewicz Annamatematyka, wychowawca kl. IIB
57.Świeboda Agataprzedmioty zawodowe w technikum fryzjerskim, wychowawca kl.II G
58.Terlecki Aleksanderprzedmioty zawodowe w technikum informatycznym, wychowawca kl. IIID
59.Tkacz Agnieszkaprzedmioty zawodowe w technikum ekonomicznym,
60.Uranek Łukaszwychowanie fizyczne
61.Węgliński Arturprzedmioty zawodowe w technikum mechanicznym, wychowawca kl. IVD
62.Węgrzyn Anetawos, historia, historia i społeczeństwo
63.Wróbel Marcinhistoria, wos, przedmioty zawodowe w technikum żywienia i usług gastronomicznych
64.Zimny Marekwychowanie fizyczne
65.Żak Olgawychowanie fizyczne, rewalidacja

Rada Rodziców
Katarzyna Dzwonek – Przewodnicząca
Jadwiga Kaczyńska – Wiceprzewodnicząca 
Anna Łapot  – Sekretarz
Ewa Łata – Skarbnik 
Edyta Klimczak – Członek  
Renata Walas – Członek 
Szlufik  Aneta – Członek 

Komisja Rewizyjna
Grażyna Sztandera – Przewodnicząca 
Aneta Ciszek – Wiceprzewodnicząca
Marzena Łapot – Członek