SPORT
KALENDARZ
styczeń 2023
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Imię i
nazwisko nauczyciela
Dzień tygodnia:Godziny dostępności:
Bernat Ewelinawtorek14.00-15.00
Bębenek Dawidśroda14.00-15.00
Bugajska Bożenaczwartek14.00-15.00
Bugno Patrycjaponiedziałek15.00-16.00
Butenko Renataśroda14.00-15.00
Chruściak Agnieszkaponiedziałek14.00-15.00
Ciszek Justynaśroda14.00-15.00
Czaja Agnieszkaczwartek14.00-15.00
Czarnecka Małgorzataczwartek14.00-15.00
Czeszek Halinaśroda14.00-15.00
Derszniak Elizaponiedziałek14.00-15.00
Dzwonek Emiliaponiedziałek16.00-17.00
Głowacka Katarzynapiątek14.00-15.00
Gogół Andżelikaponiedziałek15.00-16.00
Gołuch Renatawtorek14.00-15.00
Graur Ewelinaponiedziałek14.00-15.00
Grzyśka Annaczwartek14.00-15.00
Iwanek Stanisławponiedziałek14.00-15.00
Kałuża Magdalenawtorek14.00-15.00
Kasprzyk Iwonaczwartek14.00-15.00
Kotwica Danutawtorek14.00-15.00
Kowalczyk Ewaponiedziałek15.40-16.40
Kowalski Mirosławśroda14.00-15.00
Kozieł Annapiątek14.00-15.00
Krajewska – Brelska Karolinaponiedziałek15.00-16.00
Kryszczak Anetaponiedziałek15.00-16.00
ks. Wawrzyniak Nikodempiątek14.00-15.00
ks. Patrzałek Krzysztofśroda15.00-16.00
Kukla Zbigniewponiedziałek14.00-15.00
Kuśmierczyk Katarzynawtorek14.00-15.00 co 2 tyg.
Kwapisińska Alinaponiedziałek15.00-16.00
Marszałek Joannawtorek14.00-15.00
Mirosławski Wojciechczwartek14.00-15.00
Najmrodzki Cezariuszwtorek15.00-16.00
Nowak Magdalenaczwartek14.00-15.00
Nowakowska Beataponiedziałek14.00-15.00
Pasowska Teresaśroda14.00-15.00
Pniewska Katarzynapiątek14.00-15.00
Pruska Dorotaśroda14.00-15.00
Robak Ewawtorek14.00-15.00
Rozpara Danutaczwartek14.00-15.00
Rydz Bożenaśroda14.00-15.00
Satalecka Marzenaponiedziałek16.00-17.00
Sikora-Opyd Agnieszkaczwartek15.00-16.00
Sitek Agnieszkawtorek14.00-15.00
Skrzypczyk Annaponiedziałek15.00-16.00
Smolarczyk Michałpiątek14.00-15.00
Soboń Karolczwartek14.00-15.00
Stachura Pawełśroda15.00-16.00
Stachura Wioletaponiedziałek14.00-15.00
Starzyk Piotrwtorek14.00-15.00
Strzelec Justynaponiedziałek14.00-15.00
Surma Dorotaponiedziałek15.00-16.00 (II i IV tydz.)
Szafrański Wojciechśroda15.00-16.00
Szczerek Jolantapiątek14.00-15.00
Szkot Arturśroda15.00-16.00 (I i III tydz.)
Szymkiewicz Annaśroda15.40-16.40
Świeboda Agataśroda15.40-16.40
Terlecki Aleksanderśroda15.00-16.00
Tkacz Agnieszkaponiedziałek14.00-15.00
Uranek Łukaszponiedziałek14.00-15.00
Wawrzos-Gil Barbaraczwartek14.00-15.00
Węgliński Arturczwartek14.00-15.00
Węgrzyn Anetapiątek14.00-15.00
Wróbel Marcinśroda14.00-15.00
Zimny Marekponiedziałek14.00-15.00

Dodaj komentarz