SPORT

KALENDARZ

Listopad 2018
P W Ś C P S N
« Paź    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

DZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ

WYKAZ NAUCZYCIELI POWIATOWEGO ZESPOŁU SZKÓŁ
W ŁOPUSZNIE
PROWADZĄCYCH KONSULTACJE PRZEDMIOTOWE

rok szkolny 2018/2019

L.p. Imię i Nazwisko nauczyciela Termin/dzień

tygodnia

Czas pracy
1. Ks. Dominik Majewski Piątek 1425-1510
2. Ks. Krzysztof Patrzałek Czwartek 1330-1415
3. Marzena Satalecka Piątek 1425-1510
4. Agnieszka Czaja Wtorek 1330-1415
5. Halina Czeszek Poniedziałek 1425-1500
6. Dorota Pruska Wtorek 1425-1500
7. Marek Zimny Środa    1425-1510
8. Anna Szymkiewicz Piątek 1425-1500
9. Agnieszka Sitek Wtorek 1330-1415
10. Monika Kasprzyk Czwartek 1425-1510
11. Alina Kwapisińska Wtorek 1425-1510
12. Zbigniew Majewski Poniedziałek 1425-1510
13. Agnieszka Tkacz Środa 1435-1520
14. Beata Przepióra Środa 1425-1510
15. Stanisław Iwanek Piątek 1425-1530
16. Katarzyna Sarnat Środa 1425-1510
17. Paweł Stachura Poniedziałek 1425-1510
18. Wioleta Stachura Wtorek 1425-1510
19. Cezariusz Najmrodzki Poniedziałek 1425-1510
20. Zbigniew Kukla Poniedziałek 1330-1415
21. Piotr Starzyk Czwartek 1330-1415
22. Danuta Rozpara Czwartek 1330-1415
23. Aleksander Terlecki Czwartek 1620-1705
24. Bożena Bugajska Wtorek 1425-1510
25. Artur Węgliński Czwartek 1425-1510
26. Artur Szkot Poniedziałek 1330-1415
27. Wojciech Szafrański Środa 1425-1510
28. Iwona Kasprzyk Piątek 1435-1520
29. Justyna Ciszek Czwartek 1425-1510
30. Karolina Krajewska Poniedziałek 1435-1520
31. Danuta Kotwica Czwartek 1425-1510
32. Małgorzata Mazurek Wtorek 1435-1520
33. Agnieszka Chruściak Czwartek 1520-1605
34. Ewelina Bernat Środa 1425-1510
35. Wojciech Mirosławski Piątek 1520-1605
36. Agata Świeboda Poniedziałek 1330-1415
37. Ewelina Graur Piątek 1330-1415
38. Aneta Węgrzyn Piątek 1330-1415
39. Anna Skrzypczyk Poniedziałek 1425-1510
40. Renata Butenko Środa 1425-1510
41. Artur Oleśkiewicz Poniedziałek 1520-1605
42. Emilia Dzwonek Poniedziałek 1330-1415
43. Anna Kozieł Wtorek 1330-1415
44. Bożena Rydz Piątek 1235-1320
45. Agnieszka Sikora-Opyd Wtorek 1330-1415
46. Renata Gołuch Wtorek 1330-1415