SPORT

KALENDARZ

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Wrz    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

WYKAZ NAUCZYCIELI PZS W ŁOPUSZNIE PROWADZĄCYCH DODATKOWE GODZINY ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO- OPIEKUŃCZYCH I WYCHOWAWCZYCH

rok szkolny 2017/2018

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Dzień tygodnia Czas pracy
1. Bernat Ewelina piątek 14:05- 14:50
2.  Bugajska Bożena piątek 14:05- 14:50
3.  Chruściak Agnieszka poniedziałek 14:55-15:40
4.  Ciszek Justyna wtorek 16:00-17:00
5.  Czaja Agnieszka piątek 14:05-14:50
6. Czeszek Halina poniedziałek 14:05- 14:50
7.  Gołuch Renata wtorek 14:05-14:50
8. Gonciarz Anna czwartek 14:05-14:50
9. Graur Ewelina czwartek 14:05-14:50
10.  Iwanek Stanisław wtorek 14:00-15:00
11  Klimkowska-Kalwat Ewelina środa 14:05- 14:50
12. Knop Marcin środa 14:00-15:00
13.  Kotwica Danuta wtorek 16:00-17:00
14. Kozieł Anna środa 14:05-14:50
15.  Kryszczak Aneta środa 14:05- 14:50
16.  Kukla Zbigniew wtorek 14:05- 14:50
17.  Kuropatwa Łukasz Wtorek 16:00-17:00
18.  Kwapisińska Alina środa 14:50-15:35
19.  Mirosławski Wojciech środa 14:05- 14:50
20. Najmrodzki Cezariusz środa 14:05-14:50
21.  Nowak Adam piątek 14:05- 14:50
22. Oleśkiewicz Artur wtorek 16:00-17:00
23. Patrzałek Krzysztof piątek 14:05-14:50
24.  Pruska Dorota poniedziałek 14:05-14:50
25. Przepióra Beata poniedziałek 14:00-15:00
26. Robak Agnieszka środa 14:50-15:35
27. Rowińska Magdalena wtorek 14:05-14:50
28. Rozpara Danuta poniedziałek 14:05- 14:50
29. Rydz Bożena piątek 14:05-14:50
30.  Sarnat Ktarzyna czwartek 14:00-15:00
31. Satalecka Marzena piątek 14:05-14:30
32.  Sikora-Opyd Agnieszka wtorek 14:05-14:50
33.  Sitek Agnieszka środa 14:05- 14:50
34. Siwek Agnieszka środa 14:55-15:40
35. Skrzypczyk Anna poniedziałek 14:05-14:50
36. Soboń Karol czwartek 16:00-17:00
37.  Stachura  Wioleta Czwartek 14:05-14:50
38.  Stachura Paweł środa 14:00-15:00
39. Starzyk Piotr środa 14:05-14:50
40.  Styś Joanna środa 14:05-14:50
41. Szafrański Wojciech czwartek 14:05-14:50
42.  Szkot Artur poniedziałek 14:05-14:50
43.  Szwed Rafał wtorek 14:55-15:40
44.  Szymkiewicz Anna środa 14:05- 14:50
45. Świeboda Agata wtorek 14:05- 14:50
46. Terlecki Aleksander poniedziałek 14:50-15:35
47. Węgliński Artur środa 14:00-14:45
48. Wójtowicz Marcin poniedziałek 14:05- 14:50
49. Zimny Marek czwartek 15:00-15:45