SPORT

KALENDARZ

Wrzesień 2018
P W Ś C P S N
« Sie    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

OFERTA EDUKACYJNA

DYREKCJA, KADRA I KOMITET RODZICIELSKI
PZS W ŁOPUSZNIE

 

Dyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest:

Pani mgr Teresa Pasowska

zdj2

tel:+48 41 39 14 926

fax: +48 41 39 14 025

email: tes01@interia.eu, zsp5lopuszno@o2.pl

 

Wicedyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie jest:

Pani mgr Grażyna Bekier

gbwwwmale

tel:+48 41 39 14 926

fax: +48 41 39 14 025

email: bekierg@o2.pl, zsp5lopuszno@o2.pl

 

Społecznym Dyrektorem Szkół dla Dorosłych

(Technik BHP, LO dla Dorosłych, Technik Turystyki Wiejskiej)

jest Pani mgr Alina Kwapisińska

 

 

KADRA:

Przedmiot Imię i nazwisko nauczyciela
Język polski Marzena Satalecka
email: mmsat@wp.pl
Agnieszka Czaja – wychowawca kl. IIG
email: aga.czaja@vp.pl
Halina Czeszek 
email: h.czeszek@onet.eu
Renata Gołuch
email: renata@poczta.pl
Język angielski Emilia Dzwonek
Monika Kasprzyk
Beata Przepióra – wychowawca klasy IIID
email: beata.przepiora@op.pl
Karolina Krajewska
Iwona Kasprzyk
Język niemiecki Stanisław Iwanekwychowawca klasy IIIG
email: s.iwanek@interia.pl
Renata Butenko
Katarzyna Sarnat
email: kasia_k123@op.pl
Wiedza o kulturze Agnieszka Czaja
Halina Czeszek – wychowawca kl. IIA
Marzena Satalecka
Renata Gołuch
Historia Zbigniew Kukla
email: zbyszekk@autograf.pl
Piotr Starzyk
Aneta Węgrzyn
Wiedza o społeczeństwie Piotr Starzyk
Zbigniew Kukla
Aneta Węgrzyn
Matematyka Anna Szymkiewicz – wychowawca kl. IIIA
email: anna117@op.pl
Agnieszka Sitek – wychowawca kl. IC
Danuta Rozpara – wychowawca kl. IA
Bożena Rydz
Fizyka Paweł Stachura – wychowawca kl. IIH
email: p.stachura@vp.pl
Wioleta Stachura
email: wstachur@vp.pl
Biologia Danuta Rozpara
email: danroz@op.pl
Chemia Justyna Ciszek
email: justynac31@o2.pl
Geografia Teresa Pasowska
Bożena Bugajska
Anna Kozieł
email: ankakozak@wp.pl
Cezariusz Najmrodzki – wychowawca IVD
email: cnajmrodzki@vp.pl
Edukacja dla bezpieczeństwa Cezariusz Najmrodzki
Podstawy przedsiębiorczości
Innowacje pedagogiczne:
„Edukacja prawno-policyjna”
„Bezpieczeństwo Wewnętrzne”
Alina Kwapisińska
email: alinakwa1@o2.pl
Aneta Kryszczak
email: aneta.kryszczak@onet.eu
Ewelina Bernat
email: ewelina.bernat@hotmail.com
Artur Szkot
email: arturszkot@poczta.onet.pl
Wychowanie fizyczne Justyna Ciszek
Pasowska Olga
Danuta Kotwica – wychowawca kl. IH
Marek Zimny
Karol Soboń
Artur Oleśkiewicz
Łukasz Uranek
Przedmioty zawodowe TE Agnieszka Tkacz
Małgorzata Mazurek
Informatyka Cezariusz Najmrodzki
Teresa Pasowska
Zbigniew Kukla
Wojciech Szafrański

Aleksander Terlecki – wychowawca kl. ID
Religia Ks. Dominik Majewski
Ks. Krzysztof Patrzałek
email: krzysztofp01@interia.pl
 Przedmioty zawodowe TB  Ewelina Bernat
email: ewelina.bernat@hotmail.com
Agnieszka Sikora-Opyd
Ewelina Graur – wychowawca kl. IIC
email: graurek@interia.pl
Przedmioty zawodowe w TH Alina Kwapisińska
Katarzyna Pniewska
Grażyna Bekier
Agnieszka Chruściak – wychowawca kl. IVG
email: chrusciak.agnieszka@wp.pl
Przedmioty zawodowe w TI Paweł Stachura
Cezariusz Najmrodzki
Zbigniew Kukla
Aleksander Terlecki
Artur Węgliński
Przedmioty zawodowe w TM Artur Węgliński – wychowawca kl. IID
email:
aweglinski@wp.eu
Zbigniew Majewski
Wojciech Mirosławski – wychowawca k. IVC
Przedmioty zawodowe w TF Agata Świeboda – wychowawca k. IIIH
email: agataswie@o2.pl
Anna Skrzypczyk
email: ania_skrzypczyk2@wp.pl
Przedmioty zawodowe w BSIst Wojciech Mirosławski
Artur Węgliński
Artur Szkot
Ewelina Graur – wychowawca kl. IIC
email: graurek@interia.pl
Pielęgniarstwo Zdzisława Zimna
Kierownik internatu

Opiekunowie internatu:

 

 

Biblioteka

Pasowska Teresa

Grażyna Bekier, Renata Gołuch, Anna Kozieł, Wojciech Szafrański, Katarzyna Pniewska, Pasowska Olga, Kotwica Danuta, Szymkiewicz Anna

 

Dorota Pruska
email: dotis25@interia.pl

 

 

POWIATOWY ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁOPUSZNIE

ROK SZKOLNY 2018/2019

 
Prezydium Rady Rodziców:
Przewodniczący – p. Elżbieta Karykowska
Wiceprzewodniczący – p. Ilona Picheta
Sekretarz – p. Katarzyna Tkacz
Skarbnik – p. Marek Kot
Członek – Jolanta Tomczak
 
Komisja Rewizyjna:
Przewodniczący – p. Katarzyna Dzwonek
Wiceprzewodniczący – p. Wioletta Goraj
Członek– p. Monika Chudzik