SPORT

KALENDARZ

Grudzień 2017
P W Ś C P S N
« Lis    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Łopusznie podejmuje różnorakie przedsięwzięcia. Wiele z nich wymaga nakładów finansowych. Środki te przekazują nam serdeczne i przychylne osoby, ludzie biznesu i przyjaciele naszej placówki, bez których realizacja naszych zamierzeń nie doszłaby do skutku.

W podzięce za wsparcie, na które zawsze możemy liczyć, przedstawiamy te osoby.

 

Do sponsorów naszej szkoły należą:

 

 

  1. KRZYSZTOF KUMAŃSKI – DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ŁOPUSZNIE
  2. BOGUMIŁA KAMIŃSKA – WICEDYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ŁOPUSZNIE
  3. TERESA MAZUR- WICEDYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W ŁOPUSZNIE
  4. KRZYSZTOF JASIOWSKI – DYREKTOR PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W KRASOCINIE
  5. ALICJA KUROPATWA – DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DOBRZESZOWIE
  6. ELŻBIETA BŁASZCZYK – DYREKTOR ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W STRAWCZYNIE
  7. MAŁGORZATA TRELA – DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W GNIEŹDZISKACH
  8. KRZYSZTOF KOZIŃSKI – DYREKTOR I PUBLICZNEGO GIMNAZJUM W SŁUPI
  9. SŁAWOMIR STACIWA – DYREKTOR GIMNAZJUM NR 1 W RADOSZYCACH
  10. GRAŻYNA STACIWA – DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ W GRZYMAŁKOWIE
  11. HENRYKA CISOWSKA – DYREKTOR ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH NR 2 W OBLĘGORKU
  12. ANDRZEJ MAZUR – DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W MNIOWIE
  13. EWA WYDRA – SŁOMKA – GIMNAZJUM PIEKOSZÓW
  14. ELŻBIETA GIEROŃ – PROMNIK
  15. MAŁGORZATA BERNAT – ZAJĄCZKÓW
  16. ELŻBIETA BIAŁEK – ŁOSIEŃ

 

 

  1. IRENA MARCISZ – WÓJT GMINY ŁOPUSZNO
  2. MAŁGORZATA BARCICKA- SEKRETARZ GMINY LOPUSZNO
  3. WANDA NOWAK – PREZES GMINNEGO ODDZIAŁU ZNP W ŁOPUSZNIE
  4. MAREK ZIMNY – PRZEWODNICZĄCY NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” PRACOWNIKÓW OŚWIATY GMINY ŁOPUSZNO
  5. KRZYSZTOF SMOLARCZYK – RADNY RADY POWIATU KIELECKIEGO
  6. KRZYSZTOF SOBOŃ – RADNY RADY POWIATU KIELECKIEGO
  7. CZESŁAW KOLASA- PREZES GMINNEGO PSL W ŁOPUSZNIE
  8. BONIFACY SORNAT – PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-HANDLOWE „TRANS-SERWIS”
  9. ANNA I MICHAŁ PERZ – SKLEP SPOŻYWCZY „DELIKATESY CENTRUM” ŁOPUSZNO
  10. ARTUR POLAKOWSKI- PREZES FIRMY,, CANEA” KIELCE
  11. ROBERT ŁUCZAK- WŁAŚCIEL ANTRESOLI W SNOCHOWICACH
  12. ALICJA KUROPATWA- DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W DOBRZESZOWIE
  13. ELŻBIETA WĘGRZYN – PREZES BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W ŁOPUSZNIE
  14. KAROL WĘGRZYN- DYREKTOR BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W PIEKOSZOWIE
  15. EMILIA I ANDRZEJ LASKOWSCY- ,, SZPERACZEK” ŁOPUSZNO
  16. ANNA I MICHAL RUDZIŃSCY- PRZEDSIĘBIORCY Z ŁOPUSZNA
  17. BARBARA ROGULA – SKLEP WIELOBRANŻOWY ŁOPUSZNO
  18. AGNIESZKA ŚWIERCZEWSKA – KWIACIARNIA „AGA” ŁOPUSZNO
  19. AGNIESZKA I STANISŁAW IWANEK – FIRMA „BA GA MEBLE” ŁOPUSZNO
  20. EWELINA BERNAT- DYREKTOR ŻŁOBKA GMINNEGO W ŁOPUSZNIE
  21. AGNIESZKA I TOMASZ ROBAK – PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO-USŁUGOWE „ROBTRANS” GNIEŹDZISKA
  22. MICHAŁ KRYSZCZAK – PHU „MICHEL”
  23. MAŁGORZATA MACIEJEWSKA – STUDIO „URODA” W ŁOPUSZNIE
  24. MAŁGORZATA I PAWEŁ WNUK – SKLEP WIELOBRANŻOWY „ABC DOM”
  25. WIOLETTA WÓDKOWSKA- TKACZ – GABINET KOSMETYCZNY ŁOPUSZNO
  26. JAROSŁAW WASIK – FIRMA „KANEL”
  27. ZDZISŁAWA ZIMNA – PRZEWODNICZĄCA RADY GMINY ŁOPUSZNO
  28. ANDRZEJ CIEŚLICKI – RADNY GMINY ŁOPUSZNO
  29. KRZYSZTOF BŁACHUCKI – PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „DOREX”
  30. SŁAWOMIR KRAMARCZUK- WICE PRZEWODNICZACY RADY GMINY ŁOPUSZNO
  31. BARBARA FRAS- RADNA GMINY ŁOPUSZNO
  32. DANUTA ŁUKASIK – RADNA GMINY ŁOPUSZNO
  33. MARIUSZ WOŚ- RADNY RADY GMINY ŁOPUSZNO
  34. KAZIMIERZ BERNAT- RADNY RADY GMINY ŁOPUSZNO
  35. MAŁGORZATA WOŚ- PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW
  36. ANETA I ARTUR HAJDUK – USŁUGI TRANSPORTOWO-HANDLOWE GNIEŹDZISKA
  37. GENOWEFA I TADEUSZ KOSIŃSCY- PIEKARNIA ,, KOSIŃSCY” W PIEKOSZOWIE
  38. JUSTYNA I MARIUSZ PETRUS – SKLEP WIELOBRANŻOWY ŁOPUSZNO
  39. ZOFIA I GRZEGORZ PUCHAŁA – SKLEP WIELOBRANŻOWY ŁOPUSZNO
  40. MAREK MIŚTA – FIRMA „MARCO POLO”
  41. LESZEK MACANDER – PRZEDSIĘBIORCA ŁOPUSZNO
  42. AŁGORZATA WOŚ- PRZWODNICZACA RADY RODZICÓW
  43. MARIUSZ ŁUSZCZYŃSKI – KIEROWNIK GOPS
  44. SŁAWOMIR STELMASZCZYK- KIEROWNIK GOSW W ŁOPUSZNIE
  45. TADEUSZ MOSZCZYŃSKI- PRZEDSIĘBIORCA RADOSZYCE
  46. WIESŁAW MAZUR- PRZEDSIĘBIORCA SARBICE
  47. TERESA POŚWIAT- SKARBNIK GMINY ŁOPUSZNO
  48. BARBARA CHUDA – CZŁONEK ZARZĄDU ŚWIĘTOKRZYSKIEGO ZWIĄZKU LUDOWYCH ZESPOŁÓW SPORTOWYCH I ZWIĄZKU LEKOOATLETYKI W KIELCACH
  49. RENATA MARSZAŁEK- ZAKŁAD MIĘSNO- WĘDLINIARSKI ,, BIAŁOGON”
  50. JAKUB SARNAT – „GEOOPTIMA” KIELCE
  51. IWONA ROWIŃSKA-MITER – CENTRUM JĘZYKOWE „PROGRES”
  52. WYDAWNICTWO OXFORD UNIVERSITY PRESS
  53. WYDAWNICTWO MACMILLAN
  54. EMILIA WOJDA- WŁAŚCICIEL SALONU FRYZJERSKIEGO ,,EMILIA”
  55. WITOLD SZPROCH – PREZES PRZEDSIĘBIORSTWA PRZETWÓRSTWA MIĘSA „WIR” ŁOPUSZNO
  56. ALEKSANDER KOZAK – PIEKARNIA I ARTYKUŁY SPOŻYWCZE „KOZAK” ŁOPUSZNO
  57. APOLONIA SKRZYPCZYK- PRZEDSIĘBIORSTWO ,,POLAMIR” ŁOPUSZNO