SPORT
KALENDARZ
Październik 2018
P W Ś C P S N
« Wrz    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
OFERTA EDUKACYJNA

29 listopada 2017 r. w Powiatowym Zespole Szkół w Chmielniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, w których wzięli udział uczniowie Naszej Szkoły. W rozgrywkach uczestniczyło łącznie 12 drużyn z siedmiu szkół powiatu kieleckiego. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch oddzielnych kategoriach – dziewcząt i chłopców.
Zawody rozgrywane były do dwóch przegranych (system rosyjski), poziom pojedynków zarówno singlowych jak również deblowych stał na wysokim poziomie. Bezkonkurencyjni w obydwu kategoriach okazali się zawodnicy Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie, w składzie Julia Domaradzka, Aleksandra Kozieł, Klaudia Siwek, Maciej Mędrecki, Kamil Kałka, Michał Bit, którzy w całym turnieju stracili tylko trzy sety. Opiekunem zwycięskiej drużyny był Karol Soboń. Na podium w kategorii dziewcząt uplasowały się jeszcze II miejsce Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach, III miejsce Powiatowy Zespół Szkół w Bodzentynie; wśród chłopców II miejsce Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach, III miejsce Powiatowy Zespół w Chmielniku. Zwycięzcy oprócz pucharów i medali otrzymali również sprzęt sportowy.

Dodaj komentarz