SPORT
KALENDARZ
Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Lut    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 W wyniku rozstrzygnięcia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, na realizację zadania pn. „Rozwój infrastruktury edukacyjnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Łopusznie poprzez budowę obiektu i zakup wyposażenia”,  w dniu 26 września 2017 r. Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie Pani Teresa Pasowska, działająca w imieniu Powiatu Kieleckiego, zawarła umowę z przedstawicielem PRZEDSIĘBIORSTWA BUDOWLANEGO „PERFECT” Sp.z o. o. z siedzibą w Bilczy, które będzie realizowało przedmiotową inwestycję.

Zadanie podzielone zostało na trzy części, które obejmują odpowiednio:

  • Opracowanie dokumentacji projektowej zgodnie z Programem funkcjonalno-użytkowym, niezbędnej do prawidłowego i bezpiecznego wykonania wszystkich wymaganych robót dotyczących budowy (m. in.: wykonanie projektu budowlanego, projektu wykonawczego), uzyskanie dla niej wszystkich wymaganych opinii, uzgodnień, warunków, decyzji i pozwoleń niezbędnych dla zrealizowania zadania inwestycyjnego.
  • Wykonanie robót budowlanych wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą w oparciu o przygotowaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Zamawiającego, dokumentację projektową wraz ze świadczeniami niebędącymi robotami budowlanymi oraz wszystkich niezbędnych robót przygotowawczych (organizacja i zabezpieczenie placu budowy) wraz z przygotowaniem kompleksowej dokumentacji powykonawczej i uzyskaniem na rzecz Zamawiającego prawomocnego pozwolenia na użytkowanie.
  • Dostawę i montaż wyposażenia zgodnie z Programem funkcjonalno-użytkowym.

Zakończenie inwestycji, zgodnie z przedmiotową umową, ustalono na dzień 30.06.2019 r.

 

Dodaj komentarz