lipiec 2024

GLOWNE 20 listopada 2015r. w Zespole Szkół nr 3 w Chmielniku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców w których wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Łopusznie pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego p. Łukasza Kuropatwa.

W rozgrywkach wzięło udział łącznie 11 drużyn z sześciu szkół powiatu kieleckiego. Zawody przeprowadzone zostały w dwóch kategoriach – dziewcząt i chłopców w grach pojedynczych i podwójnych.
Mistrzostwa Powiatu poprzedziły eliminacje wewnątrzszkolne koordynowane przez zespół nauczycieli wychowania fizycznego p. Łukasza Kuropatwa, p. Artura Oleśkiewicza oraz. p. Marka Zimnego.
W eliminacjach wewnątrzszkolnych wyłoniono najlepszych zawodników oraz drużynę reprezentującą Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Łopusznie, w skład której weszli : Julia Domaradzka, Izabela Raczyńska, Wiktoria Stolaska, Maciej Mędrecki, Damian Raczyńki, Kamil Kuleta.
Drużyna ZSP Nr 5
w ogólnej klasyfikacji uzyskała najwięcej punktów, co w klasyfikacji generalnej pozwoliło na zajęcie I miejsca naszym reprezentantom.
Najlepszym zawodnikiem Turnieju a zarazem Mistrzem Powiatu Kieleckiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym został Maciej Mędrecki- uczeń ZSP Nr 5 w Łopusznie.
Rywalizacja odbywała się pod czujnym okiem Wicestarosty Kieleckiego p. Zenona Janusa, który na zakończenie turnieju wręczył najlepszym zawodnikom i drużynom puchary oraz sprzęt sportowy.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Więcej informacji na stronie Starostwa Powiatowego w Kielcach