20160615_101259Projekt „Firma Marzeń” realizowany w naszej szkole od 2014 roku dobiegł końca.  W dniu 15.06.2016r. nastąpiło uroczyste podsumowanie II etapu. Uczniowie przedstawili efekty swojej kilkumiesięcznej pracy. Biznesplany oraz prezentacje multimedialne przygotowane na ich podstawie zrobiły ogromne wrażenie na członkach komisji oceniającej.

Swoją obecnością zaszczycili nas:  Dyrektor ZSP Nr 5 w Łopusznie Teresa

Pasowska, Pani Anna Zając-Nogaj i Pani Halina Sadecka z Ośrodka Promowania Przedsiębiorczości w Sandomierzu, Pani Agnieszka Iwanek jako przedstawiciel lokalnych przedsiębiorców, Pani Patrycja Jas – pracownik Urzędu Gminy w Łopusznie ds. projektów unijnych.

Do rywalizacji o główną nagrodę, jaką jest tygodniowy wyjazd studyjny

do Szwajcarii,przystąpiły 4 grupy.

Grupa I w składzie: Katarzyna Kakowska, Angelika Czupryńska,  Aleksandra Pięta, Justyna Świercz, Klaudia Gągorowska.

Grupa II w składzie: Anita Kowalczyk , Kalina Ambur, Aleksandra Wawrzoła, Maria Satalecka, Olga Walczyńska.

Grupa III w składzie: Mariola Deja, Patrycja Siadul, Anita Banaśkiewicz, Michał Hajduk, Magdalena Pałgan.

Grupa IV w składzie: Justyna Chajczyk, Natalia Nyga, Wiktoria Stolarska, Małgorzata Karendał, Kamil Krzyżanowski.

Zwycięska II grupa zachwyciła profesjonalizmem oraz wizją swojej firmy  „PROgress”.

Uczennice zaprezentują „PROgress” podczas konferencji podsumowującej projekt

w Sandomierzu.

Organizatorzy p. Aneta Kryszczak i p. Alina Kwapisińska składają szczególne podziękowanie uczniom za zaangażowanie w ten projekt, a gościom za pracę w komisji.