15161718192021
22232425262728
293031

NASZE UCZENNICE MISTRZYNIAMI POWIATU KIELECKIEGO W PIŁCE NOŻNEJ!

ms1Turniej odbył się 01.10.2014 r. na boisku ORLIK. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące 4 szkoły ponadgimnazjalne z powiatu kieleckiego:
– ZS Nr 3 w Chmielniku
– ZS Nr 1 w Bodzentynie
– ZSP Nr 5 w Łopusznie
-ZS Nr 2 w Chęcinach

Rozgrywki zostały przeprowadzone Systemem „każdy z każdym”. II miejsce zajęły uczennice z Chmielnika, III miejsce przypadło dla dziewcząt z Chęcin. Każda z drużyn otrzymała puchary i dyplomy. Organizatorami Mistrzostw były: Starostwo Powiatowe w Kielcach oraz Zespół Szkół w Bodzentynie.
Opiekunem uczniów na zawodach była Pani Danuta Kotwica.

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców
W dniu 09.10.2014 r. w Chmielniku odbył się turniej piłki nożnej. W zawodach wzięły udział 4 szkoły:
– ZS Nr 2 w Chmielniku
-ZS Nr 1 w Bodzentynie
Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. I i II miejsce zajęły szkoły z Chmielnika, III miejsce zajęła szkoła z Łopuszna, a IV miejsce przypadło dla Bodzentyna. Zwycięskie drużyny otrzymały puchar i dyplomy. Opiekunem uczniów naszej szkoły by Pan Łukasz Kuropatwa.