maj 2024

DSC_0005W dniu 11.12.2015 uczniowie Pałacu, z inicjatywy p. Agaty Świebody, odwiedzili Centrum Wspierania Rodziny z Uśmiechem w Józefinie. Celem wizyty było wykonanie podopiecznym Centrum zabiegów fryzjersko – kosmetyczno – pielęgnacyjnych przez uczennice IV klasy technikum fryzjerskiego.
Uczestnikom warsztatów wykonano m.in. odżywienie, strzyżenie i modelowanie włosów, stylizację paznokci, pielęgnację cery oraz makijaż. Chętnych do metamorfozy wizerunku było bardzo dużo. Zabiegi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W czasie pracy panowała bardzo miła, serdeczna, rodzinna atmosfera. Podopieczni Centrum pełni byli pozytywnych emocji, nie kryli zadowolenia i wdzięczności.
Stylizacje fryzjerskie i kosmetyczne wykonywały: Karolina Kowalczyk, Justyna Krzompa, Marta Podgórska, Anna Nowicka, Katarzyna Kotwica, Monika Celjewska, Marzena Młynarska. Fotorelację tworzyli Edyta Ciszek i Jakub Kowalczyk.
Zwieńczeniem całodniowej wizyty był przygotowany przez uczniów bożonarodzeniowy montaż słowno-muzyczny. W części artystycznej wzięli udział: Monika Mączyńska, Martyna Stelmaszczyk, Wiktoria Stolarska, Łukasz Woś, Kacper Fronczkowski. Oprawą techniczną zajęli się Patryk Świeboda i Damian Raczyński.
Młodzież Pałacu przekazała na ręce Pani Dyrektor Sylwii Lisowskiej własnoręcznie wykonany upominek świąteczny oraz złożyła życzenia od Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i społeczności uczniowskiej.
Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem przy akompaniamencie akordeonu i gitar.