SPORT
KALENDARZ
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
oferta edukacyjna

29 listopada 2019r. uczniowie klas  pierwszych technikum o profilu hotelarsko- gastronomicznym na zaproszenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego,  wzięli udział  w uroczystym otwarciu XI   MIĘDZYNARODOWYCH  TARGÓW   ,,AGROTRAVEL  &  ACTIVE  LIFE” w Kielcach.  ,,Agrotravel &  Active  life”  to targi podczas których promowane są produkty  regionalne i żywność tworzona według tradycyjnych receptur,   jak również  regiony  Polski i zagranicy  z ich atrakcjami turystycznymi.

Uczniowie   uczestniczyli w konferencji  pod hasłem ,,Marka terytorialna – jak ją kreować, wzmacniać i promować z korzyścią dla gospodarki turystycznej? Po uroczystej  konferencji przyszli hotelarze i gastronomicy zwiedzili znajdujący się nieopodal Targów Kielce  hotel ,,Tęczowy Młyn”. Tu  mieli możliwość poznać strukturę organizacyjną pracy hotelu oraz zobaczyć  m.in. pokoje dla gości, recepcję, zaplecze gastronomiczne, sale konferencyjne i restauracyjne itp. Obejrzenie tego obiektu oraz rozmowa z jego pracownikami  była ciekawym doświadczeniem dla młodych adeptów branży hotelarskiej i gastronomicznej.

Dodaj komentarz