luty 2021

Dzienne Archiwa: 19 lutego 2021

Uczniowie z technikum reklamy uczestniczą w zajęciach praktycznych organizowanych w szkole. Uzupełniają swoją wiedzę ekonomiczną, plastyczną, lingwistyczną oraz informatyczną w pracowni komputerowej. Przygotowują się do wykonywania usług reklamowych, prowadzenia lub uczestniczenia w projektach promocyjnych różnych instytucji.
Szkoła dysponuje pracowniami grafiki komputerowej w której odbywają się zajęcia.

Zajęcia praktyczne w zawodzie technik informatyk odbywają się w pracowniach i laboratoriach specjalistycznych dzięki czemu umożliwia to naszym uczniom  dokładne zapoznanie się z badanymi układami i sprzętem pomiarowym. Wszystkie pracownie specjalistyczne i informatyczne wyposażone są w komputery podłączone do sieci Internet oraz projektory multimedialne. Zajęcia są prowadzone w następujących  pracowniach:
 diagnostyki urządzeń techniki komputerowej,
– urządzeń sieci komputerowych,
– zarządzania bazami danych i tworzenia stron internetowych
.

Na zajęciach praktycznych uczniowie uczą się mycia i pielęgnacji włosów, poznają techniki strzyżenia i modelowania, zgłębiają tajniki koloryzacji, a także modnych upięć.
Młodzież twierdzi, że nauka zawodu w tak nowoczesnej pracowni to prawdziwa przyjemność.

Uczniowie klasy II E podczas zajęć praktycznych w szkolnej pracowni gastronomicznej pod kierunkiem p. Marcina Wróbla przyrządzili potrawy: ciasto murzynek babeczki czekoladowe, sałatkę warzywną, lasagne, smakowite rogaliki z serem oraz dania obiadowe składające się z ziemniaków, surówek, faszerowanego udka, kotleta schabowego.