maj 2024

Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport zaprasza do udziału w 2. Lotniskowych Targach Zawodoznawczych, które odbędą się 22 kwietnia br.

Tym razem, w związku z obowiązującymi obostrzeniami, targi odbędą się w wersji zdalnej.

Lotniskowe Targi Zawodoznawcze to jedyna okazja, aby zapoznać się z zawodami związanymi z lotniskiem, a także spotkać przedstawicieli różnych jednostek w jednym miejscu. W czasie interesujących wywiadów oraz spotkań rozmówcy przybliżą zakresy swoich obowiązków, zaprezentują codzienne miejsce pracy, a także odpowiedzą na zadawane przez internautów pytania. Ponadto edycja w formie online pozwoli uczestnikom poznać lotnisko od wewnątrz, a także zajrzeć do tych stref, do których zwykle nie mają dostępu. Swoją obecność potwierdzili już pracownicy jednostek, takich jak Polskie Linie Lotnicze LOT, Straż Graniczna, Służba Celno-Skarbowa, agenci handlingowi oraz szerokie grono pracowników Kraków Airport.

Wydarzenie zostało podzielone na 4 bloki tematyczne:

I. Obsługa pasażerska,

II. Służby operacyjne,

III. Bezpieczeństwo (Safety&Security)

IV. Obsługa administracyjna i techniczna.

Targi przeznaczone są dla uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców oraz doradców zawodowych.

Więcej informacji, szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz krótkie przedstawienie wystawców znajduje się na dedykowanej stronie: www.krakowairport.pl/targi