maj 2024

23 stycznia 2024 r. drużyna reprezentująca naszą szkołę wzięła udział w Mistrzostwach Szkół Powiatu Kieleckiego w Piłce Siatkowej, których organizatorem był Zespół Szkół Leśnych w Zagnańsku. Rywalizacja toczyła się w kategorii mężczyzn oraz kobiet, a przystąpiło do niej 5 szkół. W ostatecznej klasyfikacji i po emocjonujących meczach złote medale zdobyli nasi uczniowie oraz uczennice wygrywając wszystkie swoje spotkania. Mimo iż turniej stał na wysokim poziomie, nasze drużyny nie dały szans rywalom, pokazując się z bardzo dobrej strony i prezentując wysoki poziom.

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria mężczyzn:

I miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie 🥇
II miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Bodzentynie 🥈
III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Chmielniku 🥉

Kategoria kobiet:

I Miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie 🥇
II Miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Zagnańsku🥈
III Miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Chęcinach🥉

To nie koniec sukcesów. Najlepszą zawodniczką zmagań została Emilia Fatalska z klasy IV G, a najlepszym zawodnikiem – Jakub Barcicki z klasy IV C.
Warto podkreślić, że byliśmy jedną z najmłodszych szkół ponadpodstawowych, dlatego zwycięstwo cieszy podwójnie, a zdobyte kolejne cenne doświadczenie zaprocentuje w przyszłości – w kolejnych edycjach turnieju. 💪🏻
Jesteśmy dumni z naszych wychowanków i gratulujemy sukcesu! 🤝🏻🏆

Nauczyciele: Michał Smolarczyk, Tomasz Sadko.