SPORT
KALENDARZ
maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia na terenie Gminy Łopuszno przedstawiającego wiosenny krajobraz, przyrodę ożywioną lub nieożywioną, zabytki, architekturę. Celem konkursu była prezentacja oraz promowanie walorów przyrodniczych, atrakcji turystycznych i zabytków naszej małej ojczyzny w wiosennej aurze, ponadto rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, turystycznych i historycznych wśród mieszkańców gminy Łopuszno, uwrażliwienie dzieci, młodzieży i dorosłych na piękno przyrody oraz zachęcenie do aktywnego poznawania ciekawych przyrodniczo i architektonicznie miejsc na terenie gminy.

W konkursie wzięli udział uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie. Komisja konkursowa, w skład której wchodzili artyści odbywający plener malarski, spośród wielu nadesłanych prac konkursowych wyłoniła zwycięzców: II miejsce w konkursie zajęła Magdalena Cygan, III miejsce  – Stanislav Yantoliuk. Wyróżnienia otrzymali: Sandra Gągorowska, Magdalena Cygan, Katarzyna Sornat, Gabriela Kaczmarczyk, Aleksandra Cygan, Małgorzata Sornat, Bohdana Hidulianova, Nikolietta Tychina. Jesteśmy dumni, że pośród naszych uczniów jest tak wielu młodych ludzi wrażliwych na piękno naszej małej ojczyzny – gminy Łopuszno.

Opiekunowie : Katarzyna Pniewska, Angelika Gogół, Magdalena Kałuża.

Dodaj komentarz