SPORT
KALENDARZ
wrzesień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

 

Za uczniami PZS kolejny dzień realizacji praktyk zawodowych. Technicy reklamy byli na praktykach w redakcji lokalnej  gazety ,,OAYMIIIO BHMA”. Nauczyli się specyfiki pracy w reklamie, poznali rodzaje mediów, którymi można dotrzeć do potencjalnego odbiorcy oraz jak wygląda proces kształcenia  w zawodzie technika reklamy w Grecji. Od redaktor naczelnej usłyszeli, jak tworzone są gazety i w jaki sposób sprzedaje się powierzchnię reklamową. Dowiedzieli się również, jak wygląda gazeta w wersji elektronicznej oraz czym są spoty radiowe. Uczniowie byli bardzo zadowoleni, a także zaciekawieni tym spotkaniem. Nowe informacje pozwolą im rozwijać się w swoim zawodzie. Hotelarze odbyli szkolenie baristyczne, barmańskie i kurs obsługi kelnerskiej.  Uczniowie kierunku technik żywienia i usług gastronomicznych przygotowali pyszne sosy i deser pod okiem szefa kuchni.  Informatycy na swoich praktykach  uczyli się wpisywania odpowiednich komend do obsługi sieci ruterów, zajmowali się łączeniem ruterów w sieć.

Dodaj komentarz