29 kwietnia w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie  odbyło się zakończenie roku szkolnego uczniów klas maturalnych. Uroczystości rozpoczęły się odśpiewaniem hymnu narodowego w obecności pocztu sztandarowego. Następnie Dyrektor szkoły, pani Grażyna Bekier, w swoim przemówieniu podziękowała abiturientom za lata spędzone w szkole oraz złożyła serdeczne życzenia powodzenia na maturze oraz spełnienia planów zawodowych i osobistych. Do życzeń i dobrych słów dołączył się także Wicedyrektor szkoły, pan Cezariusz Najmrodzki,

Wręczono Nagrody Starosty za najwyższą średnią dla Wiktorii Kowalczyk z klasy IIIA LO i dla Damiana Bernackiego ucznia klasy IVC Technikum.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie świadectw oraz nagród uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie lub odnieśli inne sukcesy. Miłym i wzruszającym akcentem były podziękowania maturzystów skierowane do Dyrekcji szkoły, wychowawców klas: p. Zbigniewa Kukli, p. Agnieszki Sitek i p. Aleksandra Terleckiego, grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły. Obchody zakończyły się częścią artystyczną przygotowaną przez absolwentów.

Wszystkim tegorocznym maturzystom dziękujemy za lata spędzone w naszej szkole i kierujemy życzenia połamania piór na egzaminie dojrzałości oraz wielu sukcesów i osiągnięć w dalszym życiu.