SPORT
KALENDARZ
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
oferta edukacyjna

W tegorocznym czterodniowym wyjeździe do Trójmiasta brali udział uczniowie klas innowacji policyjno-prawnej i policyjnej. W trakcie organizacji wyjazdu młodzież wytypowała atrakcje turystyczne, które chciałaby obejrzeć. Część szkoleniową przygotowali nauczyciele: p. Artur Szkot, p. Danuta Rozpara i p. Justyna Ciszek. Program i tematyka wycieczki uwzględniały zagadnienia, które pozwoliły poszerzyć zakres wiedzy i umiejętności z przedmiotów innowacyjnych a także z biologii, historii, wiedzy o społeczeństwie, fizyki i astronomii.

Pierwszego dnia uczniowie zwiedzili Muzeum Zamkowe w Malborku. Przez dwa kolejne dni poznawali atrakcje turystyczne Gdyni, Sopotu i Gdańska (Akwarium Gdyńskie, żaglowce: „Dar Pomorza”, „Dar Młodzieży”, okręt „Błyskawica”, rozgrywki na torze gokartowym i arenie „ZOLTAR Apokalipsa”, sopockie molo, gdańska starówka, rejs na Westerplatte, Muzeum II Wojny Światowej, Aquapark Reda). W dniu powrotu uczniowie zwiedzili Toruń.

            Wyjazd został zorganizowany przez nauczycieli (p. Artura Szkota, p. Danutę Rozparę, p. Justynę Ciszek) oraz uczniów.

 

 

 

 

Dodaj komentarz