SPORT
KALENDARZ
grudzień 2023
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

  W dniu 27 marca 2023 w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie odbył się wewnątrzszkolny konkurs fryzjerski, zorganizowany przez p. Ewę Kowalczyk, p. Agatę Świebodę oraz p. Annę Skrzypczyk. Sponsorem nagród w konkursie była firma WATSS Sp. z.o.o. Tematem przewodnim była ,,Wiosna w stylu boho”.

  W konkursie uczestniczyły uczennice kierunku fryzjerskiego: Zuzanna Smolarczyk, Kinga Pasik, Weronika Szymańska, Angelika Kaczmarczyk, Maja Tomaszewska z klasy I G; Martyna Musielak, Zuzanna Pękala oraz Kinga Kowalczyk z klasy II C; Patrycja Kozieł, Julia Kołodziejczyk, Emilia Fatalska, Maryna Kravets z klasy III G;  Bogumiła Krzyżyk, Wiktoria Twardowska z klasy IV K oraz Mariola Szymkiewicz z klasy IV G.

  Prace uczennic oceniało jury w składzie: przewodnicząca – p. Zofia Janus – doświadczony fryzjer, właściciel salonu fryzjerskiego, nauczyciele – p. Ewa Kowalczyk, p. Agata Świeboda, p. Katarzyna Głowacka, p Andżelika Gogół oraz  p. Patrycja Bugno.

  Młodzież zaprezentowała wysoki poziom umiejętności fryzjerskich, a także musiała się zmierzyć z doborem odpowiedniego stroju i makijażu. Podczas finału panował iście wiosenny nastrój oraz energia.

ZWYCIĘZCY KONKURSU:

I MIEJSCE Martyna Musielak

II MIEJSCE Weronika Szymańska

III MIEJSCE Bogumiła Krzyżyk

WYRÓŻNIENIE ZDOBYŁY:

Angelika Kaczmarczyk

Wiktoria Twardowska

Emilia Fatalska

Dodaj komentarz