SPORT
KALENDARZ
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

28 lutego 2023 r. w Powiatowym Zespole Szkół w Łopusznie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kieleckiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Głównymi organizatorami i sponsorami byli Starostwo Powiatowe w Kielcach i PZS w Łopusznie. Nad przebiegiem imprezy sportowej czuwali nauczyciele wychowania fizycznego z naszej szkoły. Uroczystość otworzyli pan Cezary Majcher, Członek Zarządu Powiatu Kieleckiego, wraz z panią Agnieszką Prędotą-Gad, Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie.

Następnie grupa taneczna cheerleaderek zaprezentowała układ taneczny. W zawodach sportowych wzięło udział 5 drużyn: z PZS w Chmielniku, z PZS w Bodzentynie, z PZS im. W. Łokietka w Chęcinach, z ZSL im. R. Gesinga w Zagnańsku i reprezentacja naszej szkoły. Drużyny rywalizowały systemem każdy z każdym. Głównym sędzią z pierwszoligowym doświadczeniem był pan Dominik Grzela. Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. Na podium stanęły wszystkie drużyny w następującej kolejności:

I miejsce i złoty medal – PZS w Chęcinach;

II miejsce i srebrny medal – PZS w Łopusznie;

III miejsce i brązowy medal – ZSL w Zagnańsku;

IV miejsce – PZS w Chmielniku;

V miejsce – PZS w Bodzentynie.

Drużyny biorące udział w Mistrzostwach otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Zawody upłynęły w miłej atmosferze. Panowała zdrowa rywalizacja.

Wszystkim zawodnikom życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Dodaj komentarz