SPORT
KALENDARZ
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

W dn. 23 listopada 2022 r. członkowie działającej w naszej szkole spółdzielni uczniowskiej „Do-Centa” wzięli udział w spotkaniu zorganizowanym przez Zarząd Świętokrzyskiej Rady Spółdzielni Uczniowskich i Związek Lustracyjny Spółdzielni podsumowującym działalność szkolnych spółdzielni uczniowskich z województwa świętokrzyskiego.

Gośćmi honorowymi byli:

Pan Janusz Paszkowski – Prezes Zarządu Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy, Wiceprezes i Członek Rady Europejskiej Konfederacji Spółdzielni działających w sektorze przemysłowym i usługowym oraz Członek Rady Międzynarodowej Organizacji Spółdzielni Przemysłowych, Rzemieślniczych i Usługowo-Produkcyjnych; Członek Międzynarodowego Związku Spółdzielczego.

Pani Anna Bulka – Prezes Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej w Krakowie.

Pani Jadwiga Kotkowska – Dyrektor Delegatury Regionalnej ZLSP w Kielcach.

Gospodarzem spotkania była pani Anna Kotwica – Przewodnicząca Świętokrzyskiej Rady Spółdzielni Uczniowskich w Kielcach.

Naszą spółdzielnię reprezentowali Wiktoria Kowalczyk i Maciej Łuszczyński wraz z opiekunem p. Aliną Kwapisińską.

Pan Janusz Paszkowski poinformował o działaniach Związku oraz o najważniejszych wydarzeniach ze spółdzielczego świata. Pani Anna Bulka przedstawiła wyzwania, jakie stoją przed spółdzielczością uczniowską. Uczniowie PZS w Łopusznie przedstawili działalność naszej spółdzielni, a także opowiedzieli o zdobywanych w niej doświadczeniach.

Obecna na spotkaniu p. Anna Kotwica podziękowała młodym spółdzielcom za przybycie i przekazała im vouchery do zrealizowania w Galerii Korona w Kielcach oraz drobne upominki.

Za wzorową pracę i rozwijanie postaw przedsiębiorczych nasza spółdzielnia otrzymała nagrodę: statuetkę i dyplom.

Gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.

Dodaj komentarz