Dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół w Łopusznie zatrudni na czas zastępstwa na stanowisko:

–  Sprzątaczka
Wymiar zatrudnienia: 1 etat
Miejsce wykonywania pracy: Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie , ul. Kasztanowa 39, 26-070 Łopuszno.

Zakres głównych obowiązków na stanowisku pracy – sprzątaczka:
 Utrzymywanie w bieżącej czystości przydzielonego rejonu sprzątania.
 Codzienne sprzątanie sal lekcyjnych, korytarzy i toalet (zmywanie, czyszczenie mebli, podłóg, drzwi i wyposażenia szkoły).
 Dbanie o porządek w czasie zajęć i po ich zakończeniu.
 Mycie okien.
 Pomoc przy organizacji wydarzeń kulturalnych.
 Współpraca z nauczycielami i innym personelem szkoły.
 Wykonywanie czynności porządkowych na terenie szkolnym (tereny zielone).
 Dbanie o rośliny wewnątrz pomieszczeń szkolnych oraz o stan zieleni wokół szkoły.
 Wykonywanie dodatkowych zadań zleconych przez dyrektora, wynikających z działalności szkoły.

Kwalifikacje wymagane od kandydata stanowisko sprzątaczka:

– wykształcenie: co najmniej zasadnicze zawodowe
– doświadczenie: mile widziane doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku pracy
– sumienność, dyspozycyjność, uczciwość, lojalność, umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista

Warunki pracy na stanowisku sprzątaczka:
– praca w systemie jednozmianowym.

Wymagane dokumenty i oświadczenia stanowisko sprzątaczka:
– podanie lub list motywacyjny,
– CV lub życiorys,
– obowiązek informacyjny dla osób ubiegających się o pracę (można pobrać ze strony internetowej: https://zsp5lopuszno.pl/ w zakładce RODO lub osobiście w szkole),
– kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, uprawnienia, doświadczenie i staż pracy.
Wszystkie dokumenty opatrzone datą i własnoręcznym podpisem.

Inne informacje:
Termin składania dokumentów: do 20.03.2023 r. do godz. 12.00
Miejsce składania dokumentów: Powiatowy Zespół Szkół w Łopusznie.
Dokumenty należy składać osobiście w siedzibie szkoły (sekretariat) lub listownie.
Dokumenty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane – decyduje data wpływu lub data stempla pocztowego.
Rozpatrzeniu nie będą podlegać dokumenty, które nie spełniają wymagań określonych w ogłoszeniu, a także oferty nie zawierające kompletu wymaganych dokumentów.
Kandydaci, których dokumenty spełnią wymagania określone w ogłoszeniu, będą telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej informowani o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.
Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 41 39 140 25.