SPORT
KALENDARZ
wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

W dniu 10 czerwca 2021r. odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych PZS w Łopusznie. Uroczystość była zaplanowana na październik, ale ze względu na wprowadzenie nauczania zdalnego odbyła się dopiero teraz, po powrocie uczniów do szkoły, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Do grona społeczności szkolnej poprzez symboliczny akt ślubowania przyjętych zostało 186 uczniów.

Uroczystość poprowadzili przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Wiktoria Titkin oraz Samanta Zarychta. Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu narodowego Akt ślubowania odczytała dyrektor szkoły p. Grażyna Bekier, a uczniowie na sztandar szkoły słowem „ślubujemy” złożyli między innymi obietnicę wytrwałego zdobywania wiedzy i doskonalenia umiejętności, dbania o honor i tradycję szkoły, pracy nad własnym charakterem, godnego reprezentowania szkoły, kulturalnego zachowania się i szanowania symbolów szkoły i kraju.
Następnie głos zabrała dyrektor szkoły, która powitała pierwszoklasistów w gronie uczniów PZS w Łopusznie i złożyła im życzenia sukcesów w nauce. Do życzeń przyłączyła się również p. Katarzyna Dzwonek, reprezentująca Radę Rodziców.
W imieniu pierwszoklasistów głos zabrała uczennica kl. IB Katarzyna Zimny, która podziękowała wszystkim za udział w uroczystości, a szczególnie  wychowawcom klas pierwszych:  p. Justynie Ciszek – wychowawcy kl. IA, p. Halinie Czeszek – wychowawcy kl. IB, p. Karolowi Soboniowi – wychowawcy kl. IC, p. Beacie Przepiórze – wychowawcy kl. I D, p. Alinie Kwapisińskiej – wychowawcy kl. I E, p. Mirosławowi Kowalskiemu – wychowawcy kl. IG,  p. Pawłowi Stachurze – wychowawcy kl. I H.
Kolejnym miłym akcentem uroczystości było wręczenie kwiatów oraz pamiątkowe zdjęcia uczniów z wychowawcami i dyrekcją.  

     Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów oraz niezapomnianych wrażeń i chwil w murach naszej szkoły.

Dodaj komentarz