SPORT
KALENDARZ
wrzesień 2021
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Świętujemy dziś zakończenie roku szkolnego 2020/21.

Wszystkim Wychowawcom, Nauczycielom, Specjalistom składamy wyrazy uznania za pracę dydaktyczno-wychowawczą i opiekuńczą, rzetelne wypełnianie nauczycielskiej misji, podejmowanie różnorakich działań na rzecz szkoły i środowiska.
Pani Kierownik oraz Wychowawcom internatu dziękujemy za zapewnienie wychowankom bezpieczeństwa oraz odpowiednich warunków do nauki, odpoczynku, rozwoju zainteresowań; tworzenie przyjaznej atmosfery oraz otoczenie szczególną opieką uczniów z Ukrainy.
Pracownikom administracji i obsługi dziękujemy za sumienne wypełnianie obowiązków, wspomaganie dyrekcji i nauczycieli, troskę o estetykę pomieszczeń i obejścia szkoły.
Prezydium Rady Rodziców oraz wszystkim Rodzicom wyrażamy wdzięczność za współpracę. Wierzymy, że szkolne osiągnięcia młodzieży stanowić będą powód do dumy, a trud wychowawczy zaowocuje ich pomyślną przyszłością.
Przyjaciołom Szkoły, Pracodawcom jesteśmy wdzięczni za wspieranie działalności dydaktycznej oraz zaangażowanie w organizację i przebieg praktyk w kształceniu zawodowym.
Uczniom gratulujemy sukcesów. Dziękujemy za systematyczną naukę, udział   w olimpiadach i konkursach, rozwijanie talentów, pracę na rzecz szkoły i środowiska, działalność charytatywną.

Całej społeczności szkolnej życzymy bezpiecznego i udanego wypoczynku podczas wakacji.

                                                                          p.o. Dyrektora PZS w Łopusznie Grażyna Bekier

                                                 Wicedyrektor  PZS w Łopusznie Cezariusz Najmrodzki

Dodaj komentarz