SPORT
KALENDARZ
Maj 2020
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
oferta edukacyjna

W dniu 26 kwietnia 2019 r. w sali konferencyjnej hotelu „Markiz” odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów klas maturalnych PZS w Łopusznie. Szkołę ukończyło 121 uczniów czterech klas.
W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Wicestarosta kielecki Tomasz Pleban, ks. Kanonik Ireneusz Jakusik oraz licznie zgromadzeni rodzice absolwentów.

 Po wygłoszeniu okolicznościowego przemówienia Dyrektor szkoły Teresa Pasowska wręczyła uczniom wyróżniającym się w nauce świadectwa ukończenia szkoły, pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Listy gratulacyjne otrzymali rodzice wyróżnionych i nagrodzonych uczniów.

Nagrodę Starosty Powiatu Kieleckiego otrzymały uczennice: Wiktoria Siadul z kl. III liceum oraz Weronika Gębska z kl. IV technikum fryzjerskiego. Nagrodę Wójt Gminy Łopuszno otrzymał uczeń kl. III liceum Bartosz Nyga.

W dalszej części uroczystości wystąpili przedstawiciele klas młodszych, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i wręczyli im pamiątki. Montaż słowno-muzyczny przygotowali absolwenci, którzy słowem i piosenką podziękowali dyrekcji, gronu pedagogicznemu oraz pozostałym pracownikom szkoły. Kwiaty były symbolicznym dopełnieniem podziękowań dla nauczycieli oraz wychowawców klas maturalnych: p. Anny Szymkiewicz – kl. IIIA, p. Agnieszki Chruściak – kl. IVG, p. Wojciecha Mirosławskiego – kl. IVC, p. Cezariusza Najmrodzkiego kl. IVD.

Tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych oraz realizacji życiowych planów.

 

 

Dodaj komentarz