Szanowni Nauczyciele, Pracownicy Administracji i Obsługi,Pracodawcy, Przyjaciele Szkoły!
 Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Kończymy dziś rok szkolny 2019/20, który był czasem wzbogacania wiedzy, kształcenia charakterów, rozwijania umiejętności i pasji.

Od marca do dnia dzisiejszego zmagamy się z koronawirusem. Ze względu na pandemię zmieniliśmy nasze codzienne życie, nawyki, sposoby komunikowania się, organizowania pracy, edukacji i wypoczynku. Dzięki odpowiedzialności, wspólnemu konsekwentnemu działaniu, wzajemnemu wsparciu, wytężonej pracy odnaleźliśmy się w nowej szkolnej rzeczywistości i sprostaliśmy wyzwaniom. Wszystkim za to serdecznie dziękuję.
Nauczycielom składam wyrazy uznania za rzetelną pracę dydaktyczno-wychowawczą, otwartość, kreatywność, nauczycielski trud związany m.in. z nauczaniem na odległość.
Pracownikom administracji i obsługi dziękuję za sumienne wypełnianie obowiązków oraz wszelką pomoc i życzliwość w tym trudnym czasie.
Przyjaciołom Szkoły, Pracodawcom jestem wdzięczna za wspieranie działalności dydaktycznej, wychowawczo – opiekuńczej oraz zaangażowanie w organizację praktyk zawodowych uczniów.
Rodzicom wyrażam wdzięczność za współpracę. Jestem przekonana, że szkolne osiągnięcia młodzieży stanowić będą powód do dumy, a trud wychowawczy zaowocuje ich pomyślną przyszłością.
Uczniom gratuluję sukcesów. Dziękuję za systematyczną naukę, rozwijanie zdolności, pracę na rzecz szkoły i środowiska, dojrzałe podejście do życia, zrozumienie sytuacji epidemicznej.

Wszystkim życzę słonecznych wakacji oraz bezpiecznego wypoczynku.

Teresa Pasowska
Dyrektor PZS w Łopusznie